Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Pardusta tablet ya da telefon ekranını paylaşma programı önerisi

Konu, 'Telefon Tablet Mobil Cihazlar ve Uygulamaları' kısmında u_kucuk3 tarafından paylaşıldı.

1. u_kucuk3

u_kucuk3 Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar merhabalar, öğretmen arkadaşlar tablet veya telefon ekranını pardus yüklü tahtaya yansıtabilecek (meb hattında çalışacak) bir uygulama ya da site benzeri bir program istiyorlar.
    Ben Anydesk ile sorunu çözdüm. Fakat anydesk pardusta yüklü gelmesine rağmen MEB hattı yasağından dolayı serverına bağlanamadığı için çalışmamakta. Kendi internetini bağlarsan kullanılıyor ama direk düzgün çalışan muadil bir uygulama var mı?
    MEB pardusa kullanın diye anydeski yüklemiş ama malesef servera bağlanmayı yasaklamış, ders anlatan arkadaşlar hızlı soru çözebilme açısından tahtayı aktif kullanmak istiyorlar ama yasaklar şevkini kırıyor insanın.
    Anydesk oldukça hızlı tepki veren ve playstoreda beğeni oranı yüksek bir uygulama dolayısıyla buna yakın tepki süresi kötü olmayan bir uygulama önerebilir misiniz?

2. tarumoloji

tarumoloji Seçkin Üye Seçkin Üye

Çok çözüm olacağını düşünmüyorum ama:
    https://fatihdestek.eba.gov.tr/

Adresinden internet sitesi açma isteği bildirimi yapın....

Ben zamanında office 360 ile ilgili bir istekte bulunmuştum yüzüne bakan olmamıştı...

Son düzenleme: 21 Şubat 2021
  3. msingil

msingil Seçkin Üye Seçkin Üye

Microsoft servisleri için ben de yazdım 2-3 kez, uygun olmayan içerik diye cevap geldi.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal