Pardustan Windows’a geçişte internet sorunu

Kodla Büyü

cupcake

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Pardus kurulu tahtaya windows imajı attım diğer driverlar slimdrivers ile sorunsuz yüklendi fakat Ethernet driverini tanıtamadım driver bulucularla + 3dpnet ile denedim yüklenemedi hatası verdi sadece el ile manuel yüklemeyi denemedim elinde driver olan paylaşabilir mi?

Attığım imaj buydu bu arada

Son düzenleme:
  • Telif hakkı problemi ve lisans sorunu çıkartabilecek hiçbir yazılım içermez
şeklinde bir açıklama mevcut imaj açıklamlarında ancak Faz 3 tahtalara bakanlık Windows lisansı almadı. Bu imajı hazırlayan hocamız ve diğer yükleyen okullar windowsu lisanslı mı kullanıyor ?

Bu imajı hazırlayan hocamız buradaysa yanıtlayabilir mi ?

Son düzenleme:
Pardus kurulu tahtaya windows imajı attım diğer driverlar slimdrivers ile sorunsuz yüklendi fakat Ethernet driverini tanıtamadım driver bulucularla + 3dpnet ile denedim yüklenemedi hatası verdi sadece el ile manuel yüklemeyi denemedim elinde driver olan paylaşabilir mi?

Attığım imaj buydu bu arada

attığınız imajın konusu bu:

ben 18 faz2 + 26 faz1 tahtada yıllardır bu imajı kullanıyorum.
kendime göre modifiye ettim; ama her imaj attığımda exelsior hocama bir dua gönderiyorum.

faz3'e hiç uygulamadım çünkü kendi okullarımda yok ama hafızoğlu imajının düzgün çalıştığını söylemişti arkadaşlar.
bir deneyin isterseniz..

attığınız imajın konusu bu:

ben 18 faz2 + 26 faz1 tahtada yıllardır bu imajı kullanıyorum.
kendime göre modifiye ettim; ama her imaj attığımda exelsior hocama bir dua gönderiyorum.

faz3'e hiç uygulamadım çünkü kendi okullarımda yok ama hafızoğlu imajının düzgün çalıştığını söylemişti arkadaşlar.
bir deneyin isterseniz..
Hafızoğlu imajı yayından kaldırılmış hocam hiç bir yerde bulamadım ,sanırım bu imajı indirip kullanan hiç yok faz 3 de , kullanıyorsanız ebaadmin şifresini nasıl kalırdınız hocam bu imajda gördüğüm tek sorun o oldu Ethernet dışında sürekli şifre istiyor kaldırmayı yazarsanız memnun olurum

mustafa hocamın(@exelsior ) imajının içinde bilgiler.txt içinde şifre yazıyor hocam.
açığa yazmıyoruz şifre yayılmasın diye.

hafızoğlu biraz kendini gei çekmiş baktım sitesinden;
https://www.teknolojikogretmenler.com/category/fatihprojesi/etkilesimli-tahta-imajlari/ adresini deneyin bir de...
Hafızoğlu imajı yayından kaldırılmış hocam hiç bir yerde bulamadım ,sanırım bu imajı indirip kullanan hiç yok faz 3 de , kullanıyorsanız ebaadmin şifresini nasıl kalırdınız hocam bu imajda gördüğüm tek sorun o oldu Ethernet dışında sürekli şifre istiyor kaldırmayı yazarsanız memnun olurum

mustafa hocamın(@exelsior ) imajının içinde bilgiler.txt içinde şifre yazıyor hocam.
açığa yazmıyoruz şifre yayılmasın diye.

hafızoğlu biraz kendini gei çekmiş baktım sitesinden;
https://www.teknolojikogretmenler.com/category/fatihprojesi/etkilesimli-tahta-imajlari/ adresini deneyin bir de...
Ebaadmin şifresi zaten google da yazıyor hocam bilmeyen kalmadı ben şifreyi kaldırmak istiyordum onu bulamadım nasıl kaldırılacağını klasik şifre kaldırma yolları aktif değil çünkü her ekranda şifre girmek de pek pratik değil

hafızoğlunun imajlarından birini at (win10) internet sıkıntısı olmuyor diğer driverları da herhangi bi programla kurarsın

Ebaadmin şifresi zaten google da yazıyor hocam bilmeyen kalmadı ben şifreyi kaldırmak istiyordum onu bulamadım nasıl kaldırılacağını klasik şifre kaldırma yolları aktif değil çünkü her ekranda şifre girmek de pek pratik değil
Ebaadmin hesabına giriş yapıp yeni bir kullanıcı tanımlayın.
Bu kullanıcıyı Admin yetkili yapın
O kullanıcıya giriş yapıp ebaadmin’i silin.

Geri