PC ler ve ET ler için Ücretsiz Virüs PRogramı Önerisi

Kodla Büyü

bznesm_srkn

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
PC ler ve ET ler için Ücretsiz Virüs PRogramı Önerisi olan paylaşabilir mi ben 360 total kullanıyorum kendi pc de ancak öğretmenler bu programı güzel olmasına karşın kullanmakta zorluk çekiyor çünkü çoğu yabancı exe yi virüs olarak algılıyor ve katılımsız programları vs. ücretsiz olarak kullanabieceğim ve özellikle kısa yol virüsüyle beni uğraştırmayacak bi program önerecek arkadaşları bekliyorum kısa yol virünüde 360 la temizlemiştim tekrar hortlamasın ;)

total 360 security kullanıyorum hocam zaten de okulda exe leri 360 gibi hemen virüs olarak görmeyecek bi yazılım arıyorum hocaların flaşlarındaki ders materyallerini hep siliyor 360 total

ben kendi bilgisayarımda ve format attığım bilgisayarlarda hep eset nod32 kullanıyorum hocam, sitesinden deneme sürümünü indirdikten sonra forumlardan şifreler ile ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Total 360 security yuklemiştik çok da güvenmiş savunmuştum fakat bazen aktive olmuyor herşey normal görünüyor ama usb bellek takıldığında taramıyor gelene geç demiş virus bulaşmış Et lerde bu sorunu yaşayan var mı?

Geri