pc ppt ye şifre soruyor

Kodla Büyü

emineelif

Aktif Üye
arkadaşlar, bir sorunum var ve sizinle paylaşmak istedim.herhangi bir web sitesinde paylaşılan power point sunusunu indirdiğim zaman-ki indirdiğim sitede şifreli değil- ben den şifre soruyor. sunuyu flasha evde yüklüyorum okuldaki pc de yine şifre soruyor. Ofice programın kaldırıp tekrar yükledim ama çözülmedi ne yapmalıyım?

Eğer indirdiğiniz sununun şifresi olmadığından eminseniz, bilgisayarınızda bir office virüsü (şu ana kadar böyle bir şeye denk gelmedim ama) olabilir. Virüs açtığınız tüm dosyalara otomatik olarak şifre koyuyor olabilir.
Eğer özel değilse internetten indirip de bilgisayarınızın şifre sorduğu bir sununun adresini yazar mısınız? Biz de indirip, bir bakalım. Ayrıca aynı dosyayı doğrudan okuldan indirip, kontrol edin.

yakuphan öğretmenim, sunuyu indiren bir öğretmenden flasha yükleyip kendi pc mde açtığımda da şifre istiyor.onun pc'cinde şifre istemezken 3 gündür aynı sunuyu açmaya çalışıyorum

peki arkadaşlar başka bir sorum olacak bu sunuyu media player da nasıl açabilirim codec bileşenleri eksik diyor da

tenten hocam teşekkür ederim
ne için beni kafaya aldığınız için hiç böyle bir duruma öğretmen camiasında düşülmez sanırdım
demoralize oldum mutlu oldunuz mu?

Hocam şifre kırıcı programla görebilirsiniz şifreyi... Buyrun size de tabiri caizse bir xray gözlüğü...:)

Ekli dosyalar

• Office Şifre Kırıcı.rar
    2.7 MB · Görüntüleme: 262
Geri