pCloud ?? Özellikleri mutlaka incelenmeli....

Kodla Büyü

Tenten

Süper Üye
Süper Üye
logo-n1.png
bilgisayarınızda veya depolama ürünlerinle uyumlu kullanabileceğiniz laptop, güvenli bir sanal sürücü oluşturur, senkronize olarak kullanabilirsiniz.
En önemli özelliği ise heryerde kullanılabilir olması.
dosya yüklemek için benim en çok kullandığım uzaktan indir özelliği bunun aracılığı ile bir çok siteden buraya yükleme yapılabiliyor. burayı aracı olarak kullanıyorum. bazen sitelerarası yükleme hızı çok yüksek oluyor.
imzamada ekledim. buradan yaptığınız üyelikle bana ve size +1 GB ek alan veriyor.

Not: 20 gb dan fazla vermiyormuş.

10 gb veriyor ilk kayıtta @kaya23 hocam. @wertyu6 hocam meb interneti ile kullanıyorum şu anda ben.

tenten' Alıntı:
logo-n1.png
bilgisayarınızda veya depolama ürünlerinle uyumlu kullanabileceğiniz laptop, güvenli bir sanal sürücü oluşturur, senkronize olarak kullanabilirsiniz.
En önemli özelliği ise heryerde kullanılabilir olması.
dosya yüklemek için benim en çok kullandığım uzaktan indir özelliği bunun aracılığı ile bir çok siteden buraya yükleme yapılabiliyor. burayı aracı olarak kullanıyorum. bazen sitelerarası yükleme hızı çok yüksek oluyor.
imzamada ekledim. buradan yaptığınız üyelikle bana ve size +1 GB ek alan veriyor.

https://my.pcloud.com/#page=register&invite=MVrXZuvX58y
logo-n1.png

hangi sitelerden uzaktan indir yapılabiliyor ??

ademola' Alıntı:
turbobit çok güzel çalışıyor. dosya indire geldikten sonra, sağ tık kısayolu copypaste yapılınca pcloud indiriyor. daha sonra her internet hattında açıldığı için kendi bilgisayarıma buradan indiriyorum.

tenten' Alıntı:
ademola' Alıntı:
turbobit çok güzel çalışıyor. dosya indire geldikten sonra, sağ tık kısayolu copypaste yapılınca pcloud indiriyor. daha sonra her internet hattında açıldığı için kendi bilgisayarıma buradan indiriyorum.

Bir resim almak mümkün mü burayı tam anlayamadım, turbo bit linkini direkt tıklayınca iniyor mu nereye ekliyoruz

birde linki ekledikten sonra pc'nin açık olması şart değil sanırım neticede online işlem yapıyor

pc colud veya yandexten güzel paylaşımların yapıldığı forumlar var mı bildiğiniz? bu arada yandexten bir tane süper bir ekitap arşivi buldum resmen devasa bişey lakin evden bi türlü indiremedim gittii tek tek tıklayınca iniyor fakat arşiv olarak indiremedim.

yildiray75' Alıntı:
pc colud veya yandexten güzel paylaşımların yapıldığı forumlar var mı bildiğiniz? bu arada yandexten bir tane süper bir ekitap arşivi buldum resmen devasa bişey lakin evden bi türlü indiremedim gittii tek tek tıklayınca iniyor fakat arşiv olarak indiremedim.
Linki paylaşsaydınız iyiydi

Teşekkürler.
gerçi turbobit olayını çözemedim , nasıl oluyor o iş remote uploada link ekliyorum
ama o sayfanın açık kalması gerekiyor.

sayfadan çıkınca upload iptal oluyor

ademola' Alıntı:
yildiray75' Alıntı:
Linki paylaşsaydınız iyiydi
ayrı başlık halinda açmayı düşünmüştüm hocam
post1483228.html#p1483228

gene yassaklamışlar. :puhaha: :) çözüm çok kolaymış... ama çözümü paylaşmak yeni arayışlar içinde zaman kaybetmek demek olduğu için paylaşmıyoruz.

Geri