pdf acil

Kodla Büyü

bekir özdoğan

Site Gezgini
arkadaşlar bir türlü pdf dosyasını word dosyasına çevirme programı bulamadım.daha doğrusu buldum ama ya 5 sayfa çeviriyor yada işe yaramıtor.pdf üzerinde bir işlem yapılmıyor öğrencilere ders anlatırken.bir akıl veren olsa..

hocam meb in gönderdiği creative web suite içinde orjinal acrobat var onunla yapıyorum ben. istersen dosyayı gönder çevirip atayım geri.

Pdf'den Word'e çevirme sağlıklı olmuyor... Adobe Acrobat Pro ile pdf'nin üzerine yazabilirsin hocam...

illa "Word"de yazacanksan hocam "pdf"deki o sayfayı "jpg" olarak kaydet sonra da "jpg" dosyasını word'e at ve üzerine sağa tıklayıp "sıra" seçeneğinden "en alta gönder" ayrıca resmin üzerine sağa tıklayıp "resmi biçimlendir" seçeneğindeki "düzen" sekmesinden "metnin arkasına" seçeneğini seçki üzerine yazı yazabilesin...

dioden' Alıntı:
hocam meb in gönderdiği creative web suite içinde orjinal acrobat var onunla yapıyorum ben. istersen dosyayı gönder çevirip atayım geri.
eyvallah kardeş sağolasın ama dosya taranmış bir ders kitabı buradan çok fazla gelir heralde boyutu ne yapsam

Abby Fine Reader adlı program yazıları okuyup kelime işlemci dosyasına aktarabilir.

taranmış bir dosya ise zaten pdf den worde atsan da işleyemezsin. abbyFine Reader bence de kesin çözüm.

Acrobat readex x 10:) cracklisini bulursan en güzlei budur ben bunu kullanıyorum hocam :)

Abby Fine Reader işini görür hocam.Nette aradığında tam srümde bulabilirsin.Ben geçen hafta indirmiştim...

yazılmamış galiba "anybiz software" diye bir program var nette keyleride var
çok rahat çevirebilirsin

Geri