PDF Açmama Sorunu

Kodla Büyü

Bahadır1980

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tahtalarda Adobe Reader 11 yüklü arkadaşlar. Bugün 2 tahtada pdf leri açamadık. Birkaç şikayet daha geldi. Adobe Reader DC kurayım dedim. "Uygulama Dosyası Başlatılamadı" diye hata verdi. Ben de mecburen bir tahtaya başka bir pdf okuyucu kurdum. Var mı bu sorunla karşılaşan?

Bizim tahtalar da faz1 win7. Bütün tahtalarda pdf dosyalarını açamadık, çalışmayı durdurdu hatası verip kapanıyor. windows7 ile ilgili bir sıkıntı mı anlayamadım?

Tahtalarda Adobe Reader 11 yüklü arkadaşlar. Bugün 2 tahtada pdf leri açamadık. Birkaç şikayet daha geldi. Adobe Reader DC kurayım dedim. "Uygulama Dosyası Başlatılamadı" diye hata verdi. Ben de mecburen bir tahtaya başka bir pdf okuyucu kurdum. Var mı bu sorunla karşılaşan?
hocam uygulama dosyası başlatılamadı sebebi meb in hattından yukleme yapılamıyor :(

Aynı sorunu biz de yaşadık bugün. Win 8 adobe reader xı yüklü. Nedendir çözemedim. Paketi güncelledim ama aynı yine..

Hızlı bir pdf okuyucu.

Ekli dosyalar

• SumatraPDF-3.1.2-install.rar
    4.5 MB · Görüntüleme: 79
Hocam merhaba;
Maalesef firmalar zaman geçtikçe kullanıcılarını yeni sürümleri kullanmaları kosununda zorluyorlar. Aynı sistemlerde daha önce sorunsuz çalışan uygulamalar sistemde hiçbir değişiklik olmasa bile sonraları böyle hatalar verebiliyor.
AdbeRdr11000_mui_Std sürümünün kapanma hatasını giderdiğim dll dosyasını ekliyorum. Versiyonun aynı olmasına dikkat edin derim.
Dosyayı adobe readerin kurulu olduğu yere atın. Eskisinin üzerine kopyalanmış olacak.
Umarım işinizi görür.

Ekli dosyalar

• AcroRd32_anti-crash.rar
    8.8 MB · Görüntüleme: 59
Evet ben hazırladım.
Yine evet burada yeniyim ve sırf bunu paylaşmak için üye oldum. Öğretmenlerimize faydası olsun diye.

Geri