PDF belgesini yazdırmak istiyorum

Kodla Büyü

SİRE

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Yazdırılamayan pdf dosyaları var elimde. Word. e çevirmeden (çünkü çok uğraştırıyor, tek tek düzenlemek gerekiyor) çıktısını almak istiyorum. Programı nette aradım ve nihayetinde çökerttim bilgisayarı. Elinde pdf.yi yazdırmaya yarayan program olan var mıdır acaba sayın hocalarım?

pdf guvelik(sıfre) kırıcı programlar var. once onlarla kırıp sonra yazdırın.
nette ararsanız cok fazla alternatif bulacaksınız.

Hocam adult pdf var, onunla yazdırabiliyorsunuz... ilacı içinde olan paylaşımlar var. nette bulursunuz...

hocam bir tane örnek yüklerseniz sevinirim Sizden duydum yazdırılamayan pdf yi.Şahsen ben PDF nin üzerinde değişiklik yapıp istediğim sayfanın istediğim paragrafını yazdırıyorum.Sizinki gibi bir vaka yeni duydum.

Çok aradım da adamakıllı bulamadım. Bilgisayarı da sonunda formatla hallettim. :) "file not found"..vs diyor paylaşılan linklerde de. Matematik hocası rica etti, zaman alır diye diye fine reader.la da uğraşmak istemiyorum.
Örneği ekleyemedim ki hocam, anlamadım pdf uzantısı izinli değil dedi bbnet :shock:

SİRE' Alıntı:
Çok aradım da adamakıllı bulamadım. Bilgisayarı da sonunda formatla hallettim. :) "file not found"..vs diyor paylaşılan linklerde de. Matematik hocası rica etti, zaman alır diye diye fine reader.la da uğraşmak istemiyorum.
Örneği ekleyemedim ki hocam, anlamadım pdf uzantısı izinli değil dedi bbnet :shock:
hocam rarlayıp atarsanız kilitini kaldırırız.

En ufak örneğini rar.layınca 10 mb.ı geçiyor hocam. Sumatra pdf ile de tek sayfayı kopyalıyor sadece.

Adultpdf işe yaramadı. pdfunlock sitesine önceden de zaten güvenmemiştim ki ücret istiyor.

Geri