Pdf deki belli alanları silmek

Kodla Büyü

mondschein

Aktif Üye
pdf dosyasında resimde goruldugu gibi kırmızı alanlar var bunları mumkunse topluca ( yoksa tek tek ) nasıl silebilirim.

mesela photoshopda tek hareketle kırmızı alanı seçip silebiliyorum. pdf'de de boyle bir pogram var mı. rengine gore tıklayacagım o alanının tamamını secip silecek.

http://prntscr.com/hzjts7

Son düzenleme:
pdf dosyasında resimde goruldugu gibi kırmızı alanlar var bunları mumkunse topluca ( yoksa tek tek ) nasıl silebilirim.

mesela photoshopda tek hareketle kırmızı alanı seçip silebiliyorum. pdf'de de boyle bir pogram var mı. rengine gore tıklayacagım o alanının tamamını secip silecek.

http://prntscr.com/hzjts7
Libre office de Draw var ben onunla pdf’yi düzeltiyorum sanırım işinize yarar

abby fine reader programını kurup çalıştırırsanız hocam pdf dosyası word haline mınımum kayıpla gelecektir .belırttıgınız alanlar resım gıbı duruyor rahatlıkla sılebılrısınız. daha sonra tekrar dosyayı pdf halıne getırebılırısınız. programın kurulum dosyası 1 gb ustundedır ama cok yararlı bı program.

abby fine reader programını kurup çalıştırırsanız hocam pdf dosyası word haline mınımum kayıpla gelecektir .belırttıgınız alanlar resım gıbı duruyor rahatlıkla sılebılrısınız. daha sonra tekrar dosyayı pdf halıne getırebılırısınız. programın kurulum dosyası 1 gb ustundedır ama cok yararlı bı program.
sağolun bu pdfler zaten resimden cevrilme. ben programla word yapınca ((ocr değil değil mi ) sayfanın tamamı resim seklinde wordde eklenmiş gibi oluyor. tabi dediginiz programı denemedim.

sağolun bu pdfler zaten resimden cevrilme. ben programla word yapınca ((ocr değil değil mi ) sayfanın tamamı resim seklinde wordde eklenmiş gibi oluyor. tabi dediginiz programı denemedim.
ocr programı bu dıgerleri gibi degil duzenlenebılır bır formata cevırıcektır

tum cevaplar için tesekkur ederim. eğer pdf den silme işinin kolayca yapamazsam once pdf yi once jpg ye cevirip fazlalık yerleri silecem. sonra tekrar pdf yapacagım.

photofilte ile secip silmeyi denedim. başka bir program var mı kullanımı basit kolay pc yi kasmayan

pdf için yapılamıyorsa bile pdf den resim yapıp, birden çok resimde aynı objeleri nasıl silebilirim.

mesela alt kısım genelde aynı, onu watermark programı ile o kısma beyaz bir kısım ekledim tum sayfalara otomatik. bu yolla halletim ust kısma da bir fikir bulursam sorun kalmayacak :)

Geri