pdf den bir sayfayı çıkartma

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
bir arkadaşımın elinde 50 sayfalık pdf dosyası var. sadece 1 sayfayı silmek istiyor. acrobat dc versiyonu varmış bilgisayarında . ama gizlilikle alakalı hata veriyormuş.

sizin kullandığınız bölme sayfa silme programı varmı? (telefonla aradı kendisi de ilk size danışayım dedim)

aradan sayfa silme olarak değil de seçili sayfaları pdf yazıcı ile kaydedebilirsiniz.

adobe pro siliyor...şifreliyse onu da hallederiz...ama dosyayı koy önce hocam

ya dosya sosyal yardımlaşmada çalışan bir memur arkadaşın dosyası.
zaten o sayfada gizlenmesi lazım bilgiler var büyük olasılıkla yollamaz ama ilginiz için saolun .
smallpdf sitesini çok sevdim hoş olmuş arkadaşa yolladım umarım yapar

hocam bu iş ve pdf üzerinde her türlü kes kopyala yapıştır, hatta metin üzerinde oynama yapabileceğiniz program:Foxit PDF editör.
süper bir program elimde ilaçlı var isteyenler varsa paylaşırım.

yildiray75' Alıntı:
bir arkadaşımın elinde 50 sayfalık pdf dosyası var. sadece 1 sayfayı silmek istiyor. acrobat dc versiyonu varmış bilgisayarında . ama gizlilikle alakalı hata veriyormuş.

sizin kullandığınız bölme sayfa silme programı varmı? (telefonla aradı kendisi de ilk size danışayım dedim)
az önce bir örnek üzerinde denedim "delete current page"butonu ile istediğim bir sayfa silindi. sonra save veya save as yapabiliyorsunuz. :mrgreen:

Örneğin lisede müdür izinliyken öğrenci belgesi altında okul müdürü adı çıkıyor ama müdr yardımcısı vekalet ettiği için onun adının açılması gerekiyor: bu durumda e okul rapor export kısmından pdf olarak kaydedip foxit pdf editör ile açıyorum. Metin üzerinde değişiklik yapıp çıktı alıyırum. Herkese tavsiye ederim :D

Geri