PDF to WORD ??

Kodla Büyü

sdh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar mrb. bende pdf dosyalarını word e dnüştüreceğim program var ancak resim ve grafikleri dönüştürmüyor.Dolayısı iile sayfa karmakarışık oluyor. ELimde word e dönüştürmem gereken çok sayıda pdf dosyası var. pdf deki resim ve tabloları word e dönüştüremez miyim?yardımcı olursanız sevinirim.

MEB'in yolladığı orjinal Adoce Cs paketlerindeki Acrobat Reader Pro ile deneyin hocam.Benim denemelerimde resimler başarıyla doc formatına aktarılmıştı. Grafik içeren bir dosya ile denemedim henüz.

hocam ben de acrobat reader 9 var ama sadece txt olarak farklı kaydediyor ve onda da aynı sorun oluyor.Yoksa ben mi yapamadım:(

hocam abby fine reader var o prorgamı google da aratın.. biraz ***** işleminde sorun çıkartır ama eğer çözemez iseniz ben akşam evden yarmıcı olurum pm atınn...

Pro sürümü ise Dışa Aktar seçeneğine bakın.

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    50.6 KB · Görüntüleme: 1,515
PDF2Word v3.0 kullanıyorum. Basit bir program ama resimleride iyi derecede gruplandırmalı dönüştürüyor. Sadece ayarlar kısmında çalışmaya göre değişiklik yapmanız gerekiyor.

microsoft office -document imaginig ile de yapılabılıyrmus ama ben yapamıyorm ya. sanırım office araçlarını tam yüklemediğinden, birhata verip netten eksik dosyayı ındrmee calısıyor ama bulumadı deyip kaatıyo. ne yapmam lazım? :(

Solid Converter PDF Pro 3.1.437

Tek kelimeyle süper bir program bunu deneyin grafik resim tablo ne varsa dönüştürüyor.

Geri