pdf yi worde dönüştürme

Kodla Büyü

nryozer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
türkçe karakter sorunu olmayan iyi bir program veya site bilen var mı arkadaşlar, program kurup kaldırmaktan gına geldi :(

Bence de abyyfine reader. hem dönüştürür hem de üzirinde oynama, değiştirme yapabilirsiniz.. Bir de lisanslısını veya keyini bulabilsem :++:

free pdf converter sitesi çeviriyor istenirse mail olarakta ekli dosyada gönderiyor.dosya boyutu çok büyük olmamalı

bu tür sorunlardaabby fine reader.. tek geçerim.. bu program telefonla çektiğim sayfayı bile az biraz sapmalarla word'e çevirdi..

fine reader de dil tercihleri var orda yapabilirsin.ama pdfyi oluşturan şahıslar wordde farklı kaydedip pdf ile kaydet dediler karakter sorunu mutlaka yaşarsın. ama unutma kesinlikle finereader çok iyi. dil ayarlarını yap sorun çıkmaz

Hocam buyur. Bir dua yeter her zaman ki gibi...

Ekli dosyalar

• PDFtoWord.rar
    3.3 MB · Görüntüleme: 801
hocam acrobat pro9 var bende dışa aktar deyip word seçeneğini seç ve müthiş bir sonuç al.

beyzadem' Alıntı:
Bence de abyyfine reader. hem dönüştürür hem de üzirinde oynama, değiştirme yapabilirsiniz.. Bir de lisanslısını veya keyini bulabilsem :++:

4shared.com da ararsanız bulabilirsiniz.

hiçbirinden yüzdeyüz verim alamadım ne yazık ki, kendi yöntemlerimle halettim :D ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

ali killio' Alıntı:
http://www.pdfyiwordecevirme.com/
buyrun arkadaşlar sorunsuz çeviriyor resimleri de türkçe karakterleri de :D

evet sorunsuz çalışıyor, kuruluma da gerek yok internet olması yeterli :+1:

arkadaşlar acil olarak bu dosyayı word e çevirmem gerek. 4-5 tane program ve online siteleri denedim türkçe karakterlerde sıkıntı yaşıyorum. ilaçlı iyi bi programı olan varsa, hayrına şunu bi word formatına çevirebilir mi? okuldayım çok uğraştım ama karakter sorununu aşamadım. çok teşekkürler şimdiden

Ekli dosyalar

• ilan.rar
    461.1 KB · Görüntüleme: 27
Her yazıyı % 100 dönüştürmek zor sanırım. Dosyayı dönüştürüp, word'de değiştir seçeneğiyle değiştirilebilir?

Ben de çevirdim, sizinki bundan daha mı hallice?

Ekli dosyalar

• ilan.rar
    600.5 KB · Görüntüleme: 13
teşekkürler hocam benim çevirdiklerim de bu şekilde oluyor. türkçe karakter sorunu yaşamadan çevrilemiyor sanırım

Türkçe program yazılmadığı için Türkçe karakter sorunu yaşamadan halletmek şu an için zor.

Geri