Performans ödev,i verilecek mi?

Kodla Büyü

akdenizkanki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar,
yeni atandım. 6 ve 7. sınıfların bilişim, 8. sınıfların ise medya okur yazarlığı dersine giriyorum. Bu dersler seçmeli ve notu olmadığı için performans ödevi verilecekmi? veya çocukları göstermelik olsa bile performansı değerlendirilecekmi? Son sorum ise öğrencilerin ders içinde yaptıkları çalışmalar kayıt edilip öğrenci ürün dosyası oluşturulacak mı acaba?

Hocam 4 yıldır BT dersine giriyorum iki müfettiş dönemi geçirdim. planlara bakıyor,neye bakacağını bilmiyorlr. ben ünite sonunda çalışma kitaplarındaki kendimi değerlendiriyorum u doldurtuyordum dosyamda onlar vardı. BEP li öğrenciler için dersiçi planlama vardı her ay doldurmamışım niy doldurmadın dedi aslında istemedi görünce...:) performans ödevi verdim CDye yüklediler getirdiler. not verdim davranış notlarınızı etkileyecek dedim. kolay gelsin...

Evet hocam performans ödevi verilir, lakin kim anlar da bakar orası ayrı bir muamma. Benden isteyen müfettişe cdyi gösterdim adam eline baktı "hah tamam" dedi geri verdi. Adam gözüyle okudu cd'yi resmen hayran kaldım adamdaki yeteneğe. Durum bundan ibaret.

vermek zorunda değilsiniz. sunu dayanak gösterebilirsiniz syn hocam
İlköğretim Genel Müdürlüğünün B.0.08.İGM.0.08.01.01 – 310/16251 sayılı yazısı

Geri