Performansımız ölçülecekmiş

Kodla Büyü
Evet yukarda hocamın linkine tıklayıp girdim öğretmen arkadaşlarımı gördüm bu cümleler nota puana dönüştürülecek.Sonra düşük puan alırsak bize tebliğ edilecek sonra uğraş dur 43 yaşından sonra eğitimle.2 tane YL var.Bana okuma yazma bilmeyen puan verecek yada barışık olmadığım mdr yrd ve öğrt arkadaşım.Süreç başlamış sistemi açmışlar.Sendikalar geç kaldınız geç.

Bizde aynı yolla bakanlığı değerlendirsek ne güzel olurdu...

Soru: Alanıma hakimim Çok Az
Soru: Gelişmeleri takip ederim ASLA ...

Bunda anlamayacak bi şey yok. Ohal ile yönetilen bi ülkede Görevden fetöcü diye atamadıklarımızı da bu şekilde temizleyeceğiz demek İstemişler.

Alıntıdır. "Öğretmen bana düşük not verirse bende öğretmene düşük not veririm." Direk öğrencinin kendi ağzından.Hayırlı uğurlu olsun. Az sorun varmış gibi bir sürü daha sorunumuz oldu.

İlgili sendika başkanı üye sayısındaki artışı matematik hesabıyla başarıyla doğru orantını kurmuş başarısını ispatlamıştı.
Başarı ortada !
ama az bile böyle sistem az bile !

Hayırlı olsun... https://opds.meb.gov.tr/

Birbirimizi bile değerlendirmemiz için alan düşünmüş sağolsun büyüklerimiz... Başka memurluklara yapsınlar bunu... Yazık... Aslında herkes anlaşıp hem öğretmen, hem öğrenci hemde veliye en düşük notu verdirecekler... Gerçekten bu olmalı...

Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Koncuk twitter ve facebook hesabından paylaştığı öğrenci yazısmalarını okuyun, ne itibar kaldı ne eğitim ne insanlık ne de ahlak...

okulda 70 öğretmen var ikili öğretim yapılıyor görmediğim öğretmenler var, beni görmeyen tanımayan öğretmenler var neye göre değerlendirme yapacaklar gerçi sistem tamamen saçma dersine girmediğimiz öğrenciler de değerlendirme yapacak mı acaba zaten bo.. olan sistem iyice bo.. olmuş öğretmenleri iyice birbirine düşürecek bir sistem getirmişler meb gene yanıltmadı bizi memuriyete geçiş versinde bırakıp gidelim şu lanet olası mesleği .....

tüm devlet memurluğu kadrolarına uygulanmalı bu iş.diger türlü öğretmen öğretmeni zan altında bırakacak.bana düşük puan verecek veliye ben de sene sonu bir iyilik yaparım meselesine döner.yanlis kardeşim yanlış

Daha önce bu denendi arkasından bakanlık müfettişleri geldi. Birde onlar öğretmenleri ters etti konu ile ilgili. Ses kesildi tamam dedim hatalarını gördüler vaz geçtiler. Yine hortladi. Bende siyasileri me doktoruma imama zabıta ma polise yani hİzmit aldığım her kese not vermek istiyorum. O nu nasıl yapacagiz. Ama ses yok çoğunluk uykuda. Yazıklar olsun.

Eğer benim bilişim teknolojisi öğretmeni olarak, normal bir öğretmenden fazla, ekstra çabam olduysa bu devlet için; bu sistemi düşünene de, o sitenin kodunu yazana da HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Geri