PGM Yanlış bilgi veriyor-Basın Toplu

Kodla Büyü
Re: 10bin BT öğretmeni isyanda-Basın Toplu

ben bugün akşam gazetesindeki yazıyı okudum. mesai saatleri konusunda bi saçmalık var "6-15 olan ders saatinin 8-17 olmasını istiyorlar" yazıyordu :-1:

ama haber güzeldi genel olarak

yarın istifa edicem ebs den ,kaçtır il başkanına söylüyorum, mailler atıyorum adamlarda tık yok.

hturna7' Alıntı:
yarın istifa edicem ebs den ,kaçtır il başkanına söylüyorum, mailler atıyorum adamlarda tık yok.
Eğitim Bir Sen İstanbul MEM eylemi katılım azlığı nedeniyle ses getirmedi. Ses getirmeyince de diğer il ve ilçe temsilciliklerinin dikkatini çekemedi. Ama eğer siz sendikanıza "bireysel başuru için yol gösterin ban"a derseniz ve yine ilgilenmezler ise istifa etmekte haklısınız.

mfk' Alıntı:
İstanbul MEM olayı abartıp Öğretmenleri sürmeseydi, kimsenin bizi umursayacağı yoktu. Her işte bir hayır vardır diyorum. Allah sürülen arkadaşlarımıza ve benim gibi sözleşmelilere sabır versin. Artık birşeyler olacağını umuyorum.

Bu konuda katılıyorum. Eninde sonunda birilerimizin başına gelecekti. Sürülen arkadaşlara Allah'tan kolaylıklar diliyorum. Dikkatler ister istemez branşımıza çekilecektir.
Bu sene norm fazlası olmayan benim gibi arkadaşlar büyük bir ihtimal gelecek sene norm fazlası duruma düşecekler (seneye 5 saat dersim var). Bugünlerde yaşananlar sayesinde bir hatanın olduğunu anlayıp MEB bir çıkış yolu inşallah bulacaktır.

Yakın geçmişte gündem oluşturma kararı almıştık, ki sonunda hakkımızdaki haberler çoğalmaya başladı, amacımıza ulaştık sayılır. Şu eylem işini de yerinde ve zamanında yaparsak üstüne cuk diye oturcak gibi geliyor :)

arkadaşlar bir önerim var bizler okullarımıızın web sitelerinin açılış sayfasına bir süreliğine bu sıkıntılarımızı içeren bir ifade yazsak yada yayınını durdursak ortak olarak bunuda gazetelere tvlere maille bildirsek şu gün böyle bir eylem yapacaz diye nasıl olur yada olur mu?

gerçekten sitedeki haberi okusalar yapılan yanlışı anlarlar. Kamudanhaber sitesine ve yöneticilerine teşekkürler :alkis:

Arkadaşlar PGM'nin olan bir durumu anlatıldığından farklı olduğunu bildirmesi ve verilen haberlerin yalan olduğunu bildirmesi suç değil mi? PGM'ye bu konuda bir dava açılamaz mı sendikalar dava açamaz mı?

haberin hala ana sayfada kalması müthiş. PGM ne kadar kıvırsa da bizden haberdar olmadıklarını bütün Türkiye gördü. Kusura bakmasınlar ama bu kadar işgüzarlık olamazdı. Çok güzel oldu. Allah emeği geçenlerden razı olsun.

Ya bu PGM ne yapmaya çalışıyor acaba bilen varmı? vay arkadaş yayınlanan haberlere cevap yetiştireceğinize sorunlarımıza kafa yorunda çözüm bulun çözüm.

mfk' Alıntı:
haberin hala ana sayfada kalması müthiş. PGM ne kadar kıvırsa da bizden haberdar olmadıklarını bütün Türkiye gördü. Kusura bakmasınlar ama bu kadar işgüzarlık olamazdı. Çok güzel oldu. Allah emeği geçenlerden razı olsun.
:+1:

ismailt' Alıntı:
Evet arkadaşlar tükiyedeki en popüler bilinen memurlar.net sanırım habere yer vermemiş.Ben birdaha bu siteye girmeyi düşünmüyorum ve kınıyorum benim bir faydam dokunduysam helal etmiyorum.Zaten memurlar.net objektif bir medya kuruluşu değildi sürekli bu düşüncemi pekiştiriyor.
:+1: :+1: :+1:
KPSS'de soru çalınması olayında da aynı tutumu sergilemiş, uzun süre kabullenmeme yoluna gitmişlerdi, artık kimleri korumaya çalışıyorlardıysa...

Hiç bir sorun çözlmeyecek kıyamet haziranda kopacak o zaman hakklılığım da ortaya çıkacak

MERHABA ;
Sendikamız bir türlü Bilgisayar dersinin okurlardan aşamalı olarak kaldırıldığını ve bilgisayar öğretmenlerinin norm fazlası durumuna geldiğini kabullenmeyen MEB için 74 ilde 500 BT öğretmeni üzerinde anket yapmıştır Anket sonuçları aşağıdaki link tedir bunu haber yaparsanız seviniriz.

http://www.egitimsozsen.org/haberler/11 ... clari.html

EĞİTİM-SÖZ-SEN
Muhammed Sefa TETİKOĞLU
Basın Yayından Sorumlu Başkan Yrd.,
sefam24@mynet.com

Geri