Photoshop acemiliği

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ps 'ye yeni başlayacağım yani genel anlamda çok eksiğim sizce cs kaç üzerinden çalışayım ve öğreneyim?

Hocam ya cs6 ya da CC üzerinden başlayın. İnternetten sağlam güzel bir eğitim bulursanız güncel onun versiyonundan başlayın kolaylık olur. Karışık gidecekseniz eğer çok farketmez

ücretiz güzel bir ps programı var mı bende yeni başlayacam tek basıma ögrenebılır mıyım bılmıyorum denıyecem laki ındirdıklerım ya ücretli yada çok dandik

4kfilmdiziizle' Alıntı:
ücretiz güzel bir ps programı var mı bende yeni başlayacam tek basıma ögrenebılır mıyım bılmıyorum denıyecem laki ındirdıklerım ya ücretli yada çok dandik

Hocam bu başlığı ben açmıştım bayağı oluyor açalı :)
photoshopun hangi sürümünü kullanıyorsanız youtube dan onunla ilgili videolar izleyebilirsiniz
mesela burak bayram diye bir arkadaşın videolarından faydalandım ve şuanda ps da birşeyler yapabiliyorum...

btr23' Alıntı:
4kfilmdiziizle' Alıntı:

Hocam bu başlığı ben açmıştım bayağı oluyor açalı :)
photoshopun hangi sürümünü kullanıyorsanız youtube dan onunla ilgili videolar izleyebilirsiniz
mesela burak bayram diye bir arkadaşın videolarından faydalandım ve şuanda ps da birşeyler yapabiliyorum...

valla hocam onu ındirdim 7 gunluk deneme verdi beceremedi youtubedan izliyorum lakın youtubedaki gıbı cıkmıyor 2017 sürüm onlarınkı eski sanırım sinir oldum 5 saat ugrastım yapamadım

Geri