Photoshop CS6 Kullanan Var Mı?

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Yeni photoshop'ta Unblur(titreme düzeltme) diye bir özellikten bahsediliyor. Bu özelliği kullananınız var mı? CS6 öncesinde de böyle bir özellik mevcut muydu? Eğer doğruysa aşağıdaki gibi bir düzeltme yapıyormuş.

photoshop-ile-titremeleri-duzeltme.jpg

valla böyleyse süpermiş hocam, ben daha cs5 e bile terfi edemedim. :mrgreen:

aakcakaza' Alıntı:
Hocam evde CS6 güzel güzel yatıyor. Bu özellikten haberim olmadığı için kurmamıştım. Şimdi eve sırf CS6 kurmak için erken gidiyorum :D

yasarsahbaz' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:
Hocam evde CS6 güzel güzel yatıyor. Bu özellikten haberim olmadığı için kurmamıştım. Şimdi eve sırf CS6 kurmak için erken gidiyorum :D

:mrgreen: :mrgreen: Merak kötü şey!

alpi' Alıntı:
cs6 tr cıktımı
Bendeki ingilizce full hocam. TR var mı bilmiyorum ama ING kullanan biri olarak birine TR'nin bazı çevirileri komik geliyor :D Bu arada CS6 tanıtım için sunulurken o resmin hatasız şekilde titreşiminin giderilmesine "sunucuların bile ağzı açık kaldı" diyor haberde :)

Hocam örnekteki resmi nereden buldunuz. Feyk olmasın. eğer gerçekse muhteşem bir şey.

Bu arada CS6 tanıtım için sunulurken o resmin hatasız şekilde titreşiminin giderilmesine "sunucuların bile ağzı açık kaldı" diyor haberde

hocam normal resme bulur uyguladıktan sonra unblur uygulanmış olmasın. bayaaa bi etkili olmuşta o bakımdan yani. bu özellik bu kadar iyiyse :+1: miş derim

akıllı sharp gibi bir şey herhalde. ps 6 dan beri müptelesayım. en bomba özellikler CS serisinde çıktı.

Hocam CS6 yı nereden buldunuz? Kendi sitesinde halen CS5 son sürüm gözüküyor.. Mümkünse link verebilirmisiniz..

lleoni510' Alıntı:
Hocam CS6 yı nereden buldunuz? Kendi sitesinde halen CS5 son sürüm gözüküyor.. Mümkünse link verebilirmisiniz..
Pre versiyon var hocam. Yani sürülmeden önceki son beta gibi birşey. Videodaki gibi adamın dediklerini yapayım diyorum ama adamın CS6'sı ile benimki arasında ufak farklar var yav :(

Geri