Photoshop e-okul fotografı hazırla. Kısa sürede resimli anl.

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Photoshop'u kullanarak kısa sürede yüzlerce resimi e okul formatına çevirebilirsiniz.
Dosya içerisinde resimli anlatım ve 1 adet photoshop action dosyası bulunmaktadır.
Ben photoshopu kullanamıyorum demeyin, yönergeleri izleyin çok kolay. Zamandan tasarruf edin.

Ekli dosyalar

• e-okul_out.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 1,042
bence de en basit bu şekilde bende oyle donusturuyorum,

gerekli oldugu zaman, incelemedim ama tesekkurler hocam.

Teşekkürler hocam keşke geçen hafta elimde olsaydı bu bilgiler boyut için baya uğraştım :)

hocam emeğinize sağlık güzel paylaşım . Bende bu iş için fireworks kullanıyorum. ek bilgi olsun :) . Dosya - Toplu işleme - (resimleri seçtikten sonra) Ölçek (alttan boyuta ölçekle seçilir) - boyutları 105x120 girilir. - tamam

Hocam ben bugün denedim fakat fotoların son halinde sağdan ve soldan beyaz boşlukar oluştu. Acaba çektiğimiz fotoların boyutlarında mı sıkıntı var?

fotoğrafların son halinde problem var. fotoğrafı küçültüyo fakat bir A4 ün sol üstüne fotoğraf yapıştırmışsın gibi bir dosya görüntüsü çıkıyor... nasıl düzeltiriz acaba?

bi de bunu deneyin hocam, ben bundan memnunum

Ekli dosyalar

• E-OkulResim.rar
    5.1 MB · Görüntüleme: 64
ücretsiz bir başka uygulama için de,
celikumit' Alıntı:
E-okula öğrenci kayıtları sırasında ihtiyaç duyduğum bi program. lazım oldu oturup yazdım ve sizlerle paylaşmak istedim. Program web kameranızdan çektiğiniz görüntünün içinden isdediğiniz kareyi çıkarak almanızı sağlıyor. yani photosop vb. programlarla yeniden düzenleye gerek kalmıyor.
buyrun arkadaşlar

softgephotoekran.gif

E-Okul -MEBBIS Fotoğraf çekim programı indirmek için buraya tıklayın

Geri