Photoshop Kursunda Uygulama Olarak Neler Yaptırılabilir?

Kodla Büyü

applet61

Aktif Üye
Merhabalar. Photoshop kursu vermeye başladım. Anlatacağım şeyleri kursiyerleri sıkmadan örnekler üzerinden anlatmayı düşünüyorum. Örnek olarak ilk derslerde Türk Bayrağı vs. çizdirdim. Gayet eğlenceli geçti. Alternatif eğlenceli uygulamalar olarak neler yaptırılabilir? Teşekkür ederim şimdiden.

Rötuş yapma, göz rengi, saç rengi vs. değiştirme, bir resmi arkaplandan ayırıp, arkaplanına başka bir resim koyma vb. uygulamalarla araç düğmelerinin çoğunu anlatabilirsiniz. Ardından katmanlara efekt ekleme, maskeleme vb. işlemlerle görselleri zenginleştirin. Son olarak da filtre uygulamaları yapabilirsiniz. Örneğin liqufy filtresi çok eğlencelidir. Bir hayvan resmi açıp, gözlerini büyütebilir, ağzını küçülterek komik görünümler elde edebilirsiniz. sanalkurs.net ya da udemy gibi sitelerden örnek uygulama örneklerini incelemenizi tavsiye ederim.

Hocam. Afgan resulov
Sen ve kursiyerlerin bayılacak.
Dokümanları indir

En iyisi o bu işte .

Sen bir bak hocam. Ben tüm video ve dokümanları indirmiş ve buluta yuklemistim asama asama.
İstersen paylaşırım

Ben de Afgan Rasulov'un videolarından çok faydalandım, düğün fotoğrafçılığıyla ilgili olan kısım öğrencilerin ilgisini çekmişti. Bir de ekstra olarak davetiye kartvizit ambalaj vs tasarımları da yaptırılabilir. Illustrator e değinmeyi düşünürseniz stok grafiklerden güzel işler çıkarabilirsiniz.

Teşekkürler hocam ama sistemi sevmedim :(

You can just download one file at a time.

Toplu indirme imkanımız var mı ?

Teşekkürler hocam ama sistemi sevmedim :(

You can just download one file at a time.

Toplu indirme imkanımız var mı ?
sistem hakkında bilgim yok.
Toplu olarak indirme yapılmıyor mu?
Aslında mega da dosyalar.
Akşama hatırlatma mesajı çekerseniz. bugün yada hafta sonu mega linkini paylaşırım :)

Sinema afişi yaptır hocam. Buldukları bir afişten ünlülerin kafalarını kesip kendi kafalarını koysunlar :)

Geri