Photoshop Sürükle Bırak Katman Sorunsalı

Kodla Büyü

ThatBeatsAll

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar photoshopta bi resim üzerinde çalışırken aynı çalışma penceresinde olup yeni katmana eklenmesini istediğim resmi başka bi çalışma penceresinde açıyor.Bunu aynı pencerede yeni katmana nasıl ekletebilirim :?: Bilen bi dostumuz yardımcı olabilirse çok seviniriz valla kırcam fotoşopu :? :?

@hasari hocam dediğiniz şekilde tek seferlik yapıyor ama sürüklediğim her resmin yeni katmana eklenmesini istiyorum bunu varsayılan hale getiremiyor muyuz? @serkanaytekin01 hocam resmi sürükleyince yeni pencerede açıyor maalesef :(

ThatBeatsAll' Alıntı:
@hasari hocam dediğiniz şekilde tek seferlik yapıyor ama sürüklediğim her resmin yeni katmana eklenmesini istiyorum bunu varsayılan hale getiremiyor muyuz? @serkanaytekin01 hocam resmi sürükleyince yeni pencerede açıyor maalesef :(
Sürükleyip bıraktığın resimler direk çalışma alanına denk gelsin bunun dışında yeni pencerede açılırlar. Çalışman açık ekranda iken diğer resimleride üzerine sürükle bırak kenara köşeye denk gelmesin.

Arkadaşla adobe photoshop cs4 ile edit menüsündeki "auto-align layers..." ve "auto-blend layers..." seçeneklerini kullanarak panoramik resim oluşturamıyorum.
Bu seçenekler pasif görünüyor. çözemedim.

Bir de adobe photoshop cs4 için türkçe dil dosyasını gönderebilirmisiniz. 64 bit win 7 için alttaki konumdaki klasörler.
C:\Program Files (x86)\Adobe\Adobe Photoshop CS4\Locales\tr-TR
C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS4 (64 Bit)\Locales\tr-TR

Geri