Photoshop yardım

Kodla Büyü
Arkadaşlar Photoshop ile aram pek iyi değil şu logoyu resim öğretmenimiz tasarladı jpg hali lazım işin içinden çıkamadım. Yardım edebilecek varsa şimdiden Çook Teşekkürler...

Ekli dosyalar

• 10345769_10153058928777180_735366362418380745_n.jpg
    10345769_10153058928777180_735366362418380745_n.jpg
    67.7 KB · Görüntüleme: 1,208
resmi photoshopla açıp yeni bir katman ekleyip kalemle aynısını çizip orjinal resmi kaldırıp boyayın

sukrugaya' Alıntı:
resmi photoshopla açıp yeni bir katman ekleyip kalemle aynısını çizip orjinal resmi kaldırıp boyayın
Hatta corel veya illustrator' da açıp vektörel olarak çizerseniz her zaman yüksek çözünürlüklü kullanırsınız.

Hocam shopa bile gerek kalmadan klavuz çizgileri ve cetvelleri kullanarak paintte bile çizilebilir kolaylıkla. Biraz uğraşın bence. Eğer işinizi görürse granyan renkler kullanmadan basitçe fikir vermesi açısından paintte çizdim. Daha özenerek yapılsa dediğim gibi shopa pekte gerek olmaz.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    84.4 KB · Görüntüleme: 1,159
Serdar_YLMZ' Alıntı:
Arkadaşlar Photoshop ile aram pek iyi değil şu logoyu resim öğretmenimiz tasarladı jpg hali lazım işin içinden çıkamadım. Yardım edebilecek varsa şimdiden Çook Teşekkürler...

Üzerinde biraz daha ince çalışırsan istediğin gibi olur herhalde hocam

Ekli dosyalar

• logoson.jpg
    logoson.jpg
    99.2 KB · Görüntüleme: 1,151
burhaneren' Alıntı:
Hocam shopa bile gerek kalmadan klavuz çizgileri ve cetvelleri kullanarak paintte bile çizilebilir kolaylıkla. Biraz uğraşın bence. Eğer işinizi görürse granyan renkler kullanmadan basitçe fikir vermesi açısından paintte çizdim. Daha özenerek yapılsa dediğim gibi shopa pekte gerek olmaz.

Hocam harika ellerine sağlık . Teşekkürler.

zeybekd' Alıntı:
Serdar_YLMZ' Alıntı:

Üzerinde biraz daha ince çalışırsan istediğin gibi olur herhalde hocam

Hocam Ben de denedim ama böyle olmadı :oops: bu çok daha güzel olmuş :++: bunu düzenlersem tamamdır.
Çok Teşekkür ederim.

Geri