Photosop kullanmak istiyorum

Kodla Büyü

HKN58

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar web tasarımıyla ilgileniyorum iki site yaptım ama photoshopu çok amatör bir şekilde kullandım(bilmediğim için) artık yetmiyor ve photoshopu öğrenmem gerekiyor(Özellikle banner tasarımı için). sizce hangi versiyonunu kullanmalıyım ve nasıl başlamalıyım. Önerilerinizi bekliyorum

hocam bende cs2 var, isterseniz herhangi bi upload sitesine yükleyebilirim

hocam ne eğitim setleri ne de sürüm tek yapmanız gereken bol pratik yapmak ve tutorial siteler de biraz zaman geçirmek. ben 5 seneden beri uğraşıyorum, tecrübe ile sabittir. Yaratıcılık ve gündemi takip önemli tabi ki.

hürmetler

Cs3 ile başla cs4 ile geliştir sonraki çıkacak versiyonları takip et. Öğrenmek içi eline geçen bütün dersleri incele...

Hocam hepinize önerileriniz için teşekkür ederim elinde tam sürüm olan varsa bekliyorum lütfen. Tanes hocam sizde rapide yüklerseniz alırım ordan.

hocam şu an okuldayım, eve gittiğimde yüklemeyi deniycem, biraz vakit alabilir, 350gb ın üstünde çünkü :lol:

ozlemsu' Alıntı:
okuma belgesi yapmak için photoshopu tavsiye eder misiniz :?:

Okuma belgesi derken ben artık okuyorum gibi bişey mi? Hocam eğer yazıcıdan çıktı alacaksanız ve orjinal kartuş kullanmıyosanız resim çıktısı olduğu için biraz bulanık çıkabiliyor. Ama photoshopla hoş şeyler çıkartabilirsiniz. 1.sınıflara hazırladığımız ben artık okuyorum belgesi var, dilerseniz size göndereyim

ozlemsu' Alıntı:
1.sınıflara hazırladığımız ben artık okuyorum belgesi var, dilerseniz size göndereyim
sevinirim

Kesinlikle tavsiye ederiz.
teşekkürler

peki matbaadan çıkarsa pahalı olur mu okulda renkli yazıcı yok dışarda yazıcıdan çıkartsak hangisi daha uygun olur
Matbaa genelde baskı için coreldraw kullanır o yüzden yapmış olduğunuz çalışma orda düngün çıkarmı bilmem. Eğer çok sayıda çıkarıyorsanız matbaa uygun olur. Photoshop çalışmlarını fotografçıda çıkarmak daha mantıklı olur ama biraz tuzlu gelebilir sanırım böyle bir çıktı için tanesi 500 kuruş olur. Gene en ucuz yol renkli çıktı almak gibime geliyor. :)

Ekli dosyalar

• BEN ARTIK.rar
    307.4 KB · Görüntüleme: 107
hakan hocam, şu an rapide yüklemeye çalışıyorum, boyut biraz büyük olduğu için sizi bekleticem

Geri