Php iletişim formu arıyorum...

Kodla Büyü
Benim çalışan web sitemdeki iletişim kodunu kopyalayıp burada sizinle paylaşıyorum.

Kodu düzenlemeyi bilmiyorum. Bir arkadaş bu kodun hatalarını benim için düzeltmişti. Çalışan bir kod..

güle güle kullanın..

Ekli dosyalar

• mail kodu.rar
    1.4 KB · Görüntüleme: 41
Ben iletişim için http://www.wufoo.com/land/1/ şu siteden form oluşturmuştum aylık 100 adet mesaja kadar ücret almıyordu ancak sanırım ülkemizden artık yeni üye kabul etmiyor. DNS değiştirip üye olunabilir belki. Gayet başarılı bir site. Oluşturduğum ve halen kullandığım form : https://hbay.wufoo.com/forms/z33hiwj0srypgf/
Formu internet sayfanıza gömebiliyorsunuz.
Not: Linkini vermiş olduğum form aktif olarak çalışmaktadır. Lütfen gereksiz yere test amaçlı kullanarak kotamı doldurmayınız :roll:

mehmetaltin' Alıntı:
Arkadaşlar ziyaretçiler gmail hesabıma mail atabilsin istiyorum,elinizde çalışan bir form yok mu?

Hocam benim vermiş olduğum site istediğiniz e posta adresine e posta gönderebiliyor. Bahsettiğim site ile oluşturduğum iletişim formu için tıklayın.

Ya da
sanalomer' Alıntı:
Gmail 'de form oluşturup, bunu istediğiniz web sayfalarına katıştırabilirsiniz.
hocamın dediği gibi google formlar ile bir iletişim sayfası oluşturup formun kaynak kodunda ufak tefek değişiklikler yaparak bu kodu sitenize katıştırabilirsiniz. Bu form ile gönderilen yanıtlardan anında haberdar olabilirsiniz. Form kullanılarak gönderilen iletilerin ufak tefek ayarlar yapılmak suretiyle gmail e postanıza anında gelmesini sağlayabilirsiniz. Hatta eklentiler vasıtasıyla gönderilen iletilerden haberdar olabilmek için başka e posta adreslerini bile kullanabilirsiniz. (Hotmail, yahoo..vb)
Sizin için google formları kullanarak bir iletişim formu oluşturdum. Formu incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.Sayfanın en altında...
Bu form kullanılarak gönderilen iletiler için uyarılar, hem gmail adresime hem de hotmail adresime anında geliyor.

Bu yöntemler haricinde illaki çalışan bir php form arıyorsanız başka...

Geri