phpbb3 de son 10 başlık olayı

Kodla Büyü

brvysl

Aktif Üye
hazırladığım forumda bu sitedeki gibi son 10 başlık olayını bir türlü beceremedim. bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? detaylı bilgilendirme olursa sevinirim.

brvysl' Alıntı:
hazırladığım forumda bu sitedeki gibi son 10 başlık olayını bir türlü beceremedim. bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba? detaylı bilgilendirme olursa sevinirim.

http://cevsad.org/ adresinde anasayfada son 5 başlığı kendi oluşturduğum sorgu ile yapmıştım. PHpbb son sürümde halen çalışıyor. Yalnız bu sistemde kendi geliştirdiğimiz sistemi phpbb3 sistemi ile kaynaştırdım. PHpbb'nin tüm güvenlik önlemlerini kendi sistemimde de kullanmış oldum. 6 yıl önce geliştirdiğim bir sistem.

İhtiyacınız olan şey burada başlık işi ise sorgusunu ve kodunu verebilirim.

brvysl' Alıntı:
evet hocam aynen dediğiniz gibi bişe istiyorum

Zamanında ben de çok aramış, aramaktan sıkılıp kendim geliştirmiştim. Tamamı phpbb veritabanı yapısını inceleyerek, geliştirdim, epey vakit harcamıştım.

Xhtml değildir standart html, 6 yıl olmuş gerçekten yaşlanıyoruz :|

sorgu ve php kodu ile görüntüyü oluşturan yapıyı içeren dosyayı ekliyorum. Dosyada da belirttim veritabanı bağlantı karakter kodlaması önemli. Açıklamaya bakarsınız.

SQL sorgusunda 18 kayıt numaralı forumu hariç tutmuşum, kaldırabilir ya da değiştirebilirsiniz o bölümü, son 10 başlık için de limit 5 ifadesini 10 yapmanız yeterli.

Ekli dosyalar

• forum_anasayfa.zip
    1.4 KB · Görüntüleme: 60
Geri