piece maker

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar kullanmayı bilen var mı?
program da yok elimde..
biliyorum çok şey isti,yorum ama ilgileniverin yaw... :++:

ben biraz biliyorum internetten indirin kodları sonrasında üzerinde düzenleme yapacağız

içersindeki index i xml dosyasını dreamweaverda açın content adlı klasörün içersindeki resimleri de fireworkste açıp değişiklik yapın veya resim olarak düzenleyin isim değiştiirmeden kaydedin

images, documentation, cautina ve com diye klasörler var content klasörü yok

hocam sen ne değiştirmek istiyorsun bunda.

resimleri değiştireceksen image klasöründe değiştirebilirsin. istediğin resmi image1 image2 gibi isimlerle içine atabilirsin ve resimleri değiştirmiş olursun.

resimlerin yazılarıyla ilgili değişim için piecemakerXML note defterinde aç ve <paragraph> ve <inline> içindeki yazıyı değiştir.

boyut değiştirmek istiyorsan yine orada imageWidth ve imageHeight değiştirebilirsin.

her_dem' Alıntı:

resimleri değiştireceksen image klasöründe değiştirebilirsin. istediğin resmi image1 image2 gibi isimlerle içine atabilirsin ve resimleri değiştirmiş olursun.

resimlerin yazılarıyla ilgili değişim için piecemakerXML note defterinde aç ve <paragraph> ve <inline> içindeki yazıyı değiştir.

boyut değiştirmek istiyorsan yine orada imageWidth ve imageHeight değiştirebilirsin.
çook teşekkür ederimmm :++: :alkis: :+1:

glimmer' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

çook teşekkür ederimmm :++: :alkis: :+1:

rica ederim. bu şekildeki tüm uygulamalarda standarttır bu. xml dosyalarını not defterinde açarsın ve oradan boyut, yazı, renk, başlık, resim hepsini değiştirebilirsin.
kolay gelsin

Geri