Piranha Tarantula x-type 5 mp DRİVER yardım !!!

Kodla Büyü

WoodS

Üye
Merhabalar arkadaşlar. Öncelikle forumda yeniyim konunun yerimi değilmi bilmiyorum. Yanlış yere açtıysam affola. Benim sorunum 5-6 yıl önce almış olduğum Piranha Tarantula X-type 5 mp webcamı bugün eşyalarımı karıştırıken buldum. Ama driveri için CD sini bulamadım. İnternetten birçok driver denedim ama olmadı. Bana kesin sonuç verecek bi driver önerisi olan arkadaşlarımıın yardımını bekliyorum. Hepinize iyi forumlar... :+1:

İşe yarar mı diyorsun kardeşim. Birsürü tavsiye oldu hiç biri yaramadı. Kesin olur dersen ve 2sinden hangisini tavsiye edersen onu indireyim ?

Driver pack Solution'da işe yaramadı kardeşim direk driver verecek yok mu arkadaşlar ? Lütfen görenler yardımcı olsun.

eğer yanlış hatırlamıyorsam,
daha önce piranha webcamlarda karşılaştığım ve tesadüfen fark ettiğim problem şuydu hocam
bu webcamin driverini windows işletim sisteminde java yüklü iken kurarsan çalışmıyor..
öncelikle java yı kaldırıp driveri yükleyip daha sonra java yı tekrar yüklediğimde çalışmıştı.

Yok hocam Java'yla alakalı olan x serisi değildi. Sorunu büyük araştırma sonucu hallettim. Hepinize teşekkür ederim
+KONU KİLİT...

WoodS' Alıntı:
Yok hocam Java'yla alakalı olan x serisi değildi. Sorunu büyük araştırma sonucu hallettim. Hepinize teşekkür ederim
+KONU KİLİT...
hocam sorununu nasıl hallettiğini buraya yazsan da aynı sorunu yaşayan insanlar faydalansa iyi olmaz mı? :) :idea:

Geri