Powerpoint Şifresi Kırmam Lazım

Kodla Büyü

karakartalim19O3

Site Gezgini
Arkadaşlar Elimde 2-3 Tane Sunum Var. Üzerinde Değişikliklikler Yapmak İstiyorum Fakat Şifre İstiyor.Bu Şifreyi Nasıl Kırabilirim ?
(İsterseniz Slaytları Yükleyebilirim)

ofis şifre kırıcı diye ara öyle programlar var hocam. program olsa atardım da yanımda yok

öğretmenim internette arama yaptım bulduğum programlar var fakat lisans istiyor (örn:advanced office password recovery gibi)

Hocam şifresini kırmak istediğin dosyayı yeniden adlandırarak 3 karakterli yap sorunsuz karacaktır

Ekli dosyalar

• ppt_şifre_çözücü.zip
    2.3 MB · Görüntüleme: 767
Bir kerede 10MB dan daha büyük dosya gönderilmediğinden 2 part halinde gönderdim kusura bakmayın arkadaşlar

Ekli dosyalar

• Yeni WinRAR arşivi(2).rar
    5.4 MB · Görüntüleme: 195
31533153
3153
Buğrahan
8500

bu şifreleri bir dene hocam. Advanced Password Recovery'den. Farklı şifreler kullanılmış

Hocam Canakkale191.M.a ve Kastamonu Nostalji Sunularının Şifresi Dedğin Gibi 31533153 zahmet olmassa diğerlerinede 1 bakabilirmisin?

ben sizin yüklediğiniz Yeni WinRAR arşivi partlarını indirdim şifre sormadan açıyor...

şifresizleri mi yüklediniz tekrar

?????

kadirkayabey' Alıntı:
ben sizin yüklediğiniz Yeni WinRAR arşivi partlarını indirdim şifre sormadan açıyor...

şifresizleri mi yüklediniz tekrar

?????
Hocam Slaytları Açmada Şifre İstemiyor Zaten Slaytlarda Düzeltme Yapmak İçini Şifre İstiyordu Saolsun Arkadaşlar Sorunu Çözdü İlginize Çok Teşekkür Ederim

Geri