powerpoint uygulamalı sınav

Kodla Büyü

melissa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar aranızda Powerpoint 2007 Uygulamalı sınav yapan varmı acaba.? Uygulamalı sınav yapmak istiyorum ancak sınav değerlendirme şablonu kriterleri nasıl olmalı.? yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler

5 slayttan oluşan bir sunu ; Fotoğraflara özel animasyon ekleme; Animasyonları 2 saniye aralıklı olarak ilerletme, Slaytlara Ana Sayfa+ Önceki Sayfa+Sonraki sayfa butonu ekleme, Ana sayfadan konu başlıklarına köprü ekleme, sunu bitinceye kadar devam eden ses dosyası ekleme.

5 konu başlığı 15 şer puandan 75 puan. Sunuyu doğru kaydetme ve sayfa tasarımları toplam 25 puan.

:idea:

Haftaya yüksekokulun sınavı var hocam, powerpointte uygulama, aceleniz yoksa o zamana kadar hazırlarım paylaşırız hocam. Siz de hazırlarsanız birşeyler paylaşırsınız buradan.

çok teşekkür ederim hocam.bekleyebilirim tabiki.bende hazırlarsam sizinle paylaşırım. :wink: tabiki.

Hocam ben halk eğitim kursunda powerpoint uygulama sınavı yaptım. fakat çalışma olarak verdim. 3 adet yemeğin tarifini anlatan sunu hazırladılar. programdaki bütün özellikleri değerlendirmeye aldım.

Ekli dosyalar

• SUNU HAZIRLAMA PROGRAMI UYGULAMA DEĞERLENDİRME FORMU.rar
    9.6 KB · Görüntüleme: 2,025
Geri