powerpoint video takılıyor

Kodla Büyü

mavimali

Aktif Üye
mrb.normlde video açınca takılmıyor ama powerpoint ekledikten sonra bariz bir şekilde video yürütülürken takılıyor.ne gibi bir problem olabilir.video uzantısı ne olarak ekliyorsunuz.teşekkür ederim

mrb.normlde video açınca takılmıyor ama powerpoint ekledikten sonra bariz bir şekilde video yürütülürken takılıyor.ne gibi bir problem olabilir.video uzantısı ne olarak ekliyorsunuz.teşekkür ederim
Aynı sorunu yaşıyorum. gösteriyi başlattığımda video kare kare ilerliyor, bazen ilerlemiyor takılıyor. bir çözüm bulabildiniz mi acaba.

ppointte wmw çalışıyor genelde.....Ama pc rami vs düşükse büyük wmw ler de takılma yapabiliyor.

Daha önce yaptığım powerpoint videolu 8 10 sunumun hiç birisinde takılma yaşamadım video formatları WMV fakat şöyle birşey yaptım oluşturduğum sunuları bir klasöre attım video da içerisinde dahil belkide bu sebepten takılmadı video da sunu ile aynı klasörde olduğu için

o zaten öyle olması gerekiyor.... sunu içine gömerseniz gerekmeyebiliyordu sanırım .....uzun süredir sunu yapmadım

Geri