powerpoint yardım (eylem-köprü)

Kodla Büyü

zeymera

Aktif Üye
powerpointte eylem ve köprü eklemeyi göstermeyi düşünüyorum öğrencilere, ancak sadece eylem veya köprü verdiğim yerlere tıklayınca slayt ilerlesin istiyorum, boşluğa tıklayınca ilerlemesin. kurcaladım ama bulamadım, muhtemelen basit bir ayar vardır ama göremedim. yardımcı olursanız sevinirim hocalarım

bu arada kullandığım sürüm 2007

hocam office 2007 ve üzeri bir sürüm kullanıyorsanız animasyonlar kısmında mevcut bu özellik fare tıklatmasında yazan yeri pasif yaparsanız tam istediğiniz gibi olur

Ekli dosyalar

• fare.png
    fare.png
    2.8 KB · Görüntüleme: 1,086
çok teşekkürler hocam. o tiki kaldırmak hiç gelmemişti aklıma :roll: kurcalamadığım yer kalmamıştı.. tekrar teşekkürler

Klavye kullanarak geçişleri ve slayt gösteri sırasında sol alt köşede bulunan butonlar aracılığı ile geçişleri de engellerseniz daha etkili olur.

hll_bilisim' Alıntı:
hocam office 2007 ve üzeri bir sürüm kullanıyorsanız animasyonlar kısmında mevcut bu özellik fare tıklatmasında yazan yeri pasif yaparsanız tam istediğiniz gibi olur
Bu işlem sonrasında tümüne uygula butonuna da basmanız gerekiyor. Aksi halde sadece geçerli sayfada fare tıklamasında ilerleme özelliğini devre dışı bırakır.

bote67' Alıntı:
Klavye kullanarak geçişleri ve slayt gösteri sırasında sol alt köşede bulunan butonlar aracılığı ile geçişleri de engellerseniz daha etkili olur.
bunu nasıl yapacağız?

Geri