powerpoint yardım

Kodla Büyü

ishak87demir

Site Gezgini
arkadaşlar öğrencilere performans olarak powerpoint sunusu hazırlamayı verdim. bunlardan birine bakarken. powerpoint çok kastı dondu kaldı. daha sonra kapattım açtığım tüm sunular kasmaya başladı. office yi kaldırdım fakat aynı sorun devam ediyor. buna nasıl bi çözüm bulabilirim kendi hazırladığım sunular bile kasıyor artık. oynatamıyorum bi hamlede.

Grafik sürücünüzde sorun vardır hocam. Özellikle animasyolu, efektli sunularda kasıyorsa ekran kartı sürücünüz ya hiç yüklü değil ya da sorunlu..

Arkadaşlar powerpoint 2010 da eklediğimiz ses bütün slaytlarda çalıyor. Burada sıkıntı yok. FAkat ben müziği herhangi bir yerde kesebilmem için ses simgesini her sayfada görmem lazım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

Arkadaşlar powerpoint 2010 da eklediğimiz ses bütün slaytlarda çalıyor. Burada sıkıntı yok. FAkat ben müziği herhangi bir yerde kesebilmem için ses simgesini her sayfada görmem lazım. Mute tuşu gibi bir şey lazım. Mümkün mü?
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

ishak87demir' Alıntı:
arkadaşlar öğrencilere performans olarak powerpoint sunusu hazırlamayı verdim. bunlardan birine bakarken. powerpoint çok kastı dondu kaldı. daha sonra kapattım açtığım tüm sunular kasmaya başladı. office yi kaldırdım fakat aynı sorun devam ediyor. buna nasıl bi çözüm bulabilirim kendi hazırladığım sunular bile kasıyor artık. oynatamıyorum bi hamlede.
Office verisyonunuz 2013 mü?

PowerPoint sanıldığı kadar kusursuz değil.
Ne ilgiçtir ki office paketinde ciddi Virüs açıklarının olabileceği açıklananan sadece power point oldu.Açıkçası power point sunusu virüs taşıyabiliyor.
http://www.gezginler.net/indir/norman-malware-cleaner.html ile full taratmanızı öneririm. (305MB)
Favorimdir.Tank gibidir.Ne bulursa yalayıp yutar.Aylık tarama herkese öneririm.
NOT; Antivirüs değildir.Real-time çalışmaz.Setupsuz kurulumsuz yani portabledir.Tarar-bulur-yokeder ve sonrasında sisteminizde izi kalmaz.

Geri