powerpointte acil yardım!!!

Kodla Büyü

melisude

Site Gezgini
arkadaşlar okulda bir hocamız powerpointte bir sorunla karşılaşmış benden yardım istedi ben çözümünü bulamadım.sorun şu:
hocamızın bilgisayarında powerpoint slaytları var gösteri formatında.açtığınızda 1 slayt sonra hata veriyor.ama bunu sadece masaüstü bilgisayarında yapıyor.diğerlerinde sorun yok.bilgisayara format atmış office başka cd ile tekrar yüklemiş yine düzelmiyor.bunun nedeni ne olabilir.bilen varsa cevap yazabilirmi?

slayt gösterisini ekleyebilirseniz inceleme şansımız olur.

harici bir dosyayı çağırıyorsa sürücü harflerinden vs. etkileniyor olabilir

yardımlarınız için teşekkür ederim hocam.dosya hocanın okuldaki bilgisayarında.ben inşallah yarın sabah alıp atarım hemen.

melisude' Alıntı:
hocam slaytla birlikte o multimedya dosyasını da kopyalayın bilgisayara. muhtemelen dosyayı bulamıyor ondan hata veriyodur. ama hocamın dediği gibi dosyayı eklerseniz inceleme şansımız olur.

diğer açılmayan hata veren bilgisayardaki codec vs. kurulumunu yapın hocam ondan da olabilir.

arkadaşlar örnek bir tanesini aldım fakat bu diğer tüm bilgisayarlarda açılıyor.sadece hocamızın masaüstü bilgisayarında hata veriyor.

Ekli dosyalar

• fenteknoloji5_madde4_v2.zip
    1.2 MB · Görüntüleme: 48
Hocam ben de izlemeyi sorunsuz yapıyorum ama slaytı düzenlemek için "yeni"deyip açmaya çalıştığımda parola istiyor.

hocam kaçıncı slaytta problem var? bende hepsi açıldı.
windows7+office 2010 ile açtım. sorun yok.

hocam slaytlar sadece hocanın sınıftaki bilgisayarında çalışmıyor.diğer tüm bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor zaten.ben ilk mesajda yazmıştım.hani hangi bilgisayar sorunu buna sebep olabilir.hocamız format atmış,office farklı bir cd ile tekrar yüklemiş aynı sorun.bunlarda dersle ilgili olduğu için sadece sınıfta kullanıyor.

bu çalışır mutlaka :)

Ekli dosyalar

• fenteknoloji5_madde4_v2.zip
    573.3 KB · Görüntüleme: 14
ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.sorun çözüldü.codec yüklemesini tekrar yaptık internetten.sorunsuz çalışıyor artık. :)

Geri