PPT dosya mı açamıyorum!

Kodla Büyü

Doorbell

Aktif Üye
Merhaba, milli eğitimden gelen, power point kaçda hazırlanmış olduğu belli olmayan sunumu açamıyorum. Hata olarak ... dosyasından anahattı okuyamıyor. bu dosya türü için metin dönüştürücüsü yüklenmiyor diyor. Sp3 ve metin dönüştürü yüklü olmasına rağmen, windows gezgininde açmaya çalışmama rağmen açılmıyor. Ne yapabilirimm ?

"PPT dosya mı açamıyorum!"
Allah aşkına hiç mi sizi rahatsız etmiyor bu başlık?

dosyayı buraya yuklesenız cok ozel degılse tabı . yardımcı oluruz

hocam gönderdim, yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• OYUNCAKLARIMI PAYLAŞIYORUM3.zip
    1.9 MB · Görüntüleme: 639
buyrun saglam dosya burda

Ekli dosyalar

• RecSlideIntigrated.rar
    1.9 MB · Görüntüleme: 894
dosy ısmı degsıtırmek zorunda kaldım ama ıcerık aynıdır sayın hocam sıkınıt yok kernel hatası vardı dosyada gıderıldı resımlerınıde ayrıca atacaktım fakat sız uzerınde degısıklık yapmak ıstersızın dıye gondemedım arzu edersenız slayt ıcındekı resımlerı ayrı ayrı gonderebılırım

Hocam size nasıl teşekkür etsem az, nasıl yaptığınızı öğrenebilirmiyim? :idea:

sayın hocam kernel hatası verıyordu program kernel duzeltme programlrı vasıtası ıle yaptım ıslemı program yasal degıl pm olarak program lınkını atayım sıze malum ılacıda var ıcınde ındırececeksınız daha sonra bu seklıde acılmayan pptlerı program ıle recover edeceksınız

Hocam aynı sorun bende de var.Öğrencimin sunusunu açamıyorum okuldaki pclerde. Bu kernel düzeltme programını ben de alabilirmiyim..

kernel hatalı ppt ler artık açılsın yaw..

Ekli dosyalar

• ppt açılsın =.rar
    3 MB · Görüntüleme: 3,818
merhaba arkadaşlar bi powerpoint sunum var ama açılmıyo artık ödev teslimi yapıcam yoksa sınıfta kalırım ALLAH rızası için yardım edin

bu ekli program nasıl kullanılıyor arkadaşlar yüzde 99 a kadar geliyor sonra bir uyarı çıkıyor...bu uyarı bir şey seçmemi istiyor ama hiç bir şey seçilmiyor.
programı kullanan yardım edebilir mi?

Benim de PPT uzantılı bir dosyam var açamıyorumm. Dediklerinizi uyguladım olmadı. Yardımcı olabilir misniz?
dosyasından anahattı okuyamıyor bu dosya için metin dönüştürücü yüklenmemiş diyor.

arkadaşlar aynı sorun bendede var karnel hatası sanırım ama kurtaracak programı bir türlü bulamıyorum ve cok acil yardım lazım...

Geri