Problem - Seyreltilmiş Ders programı

Kodla Büyü

alee_123

Site Gezgini
Hocalarım merhaba, okul idaremiz bugün itibarıyla seyreltilmiş ders programı yayınladı. Buna göre,
9 uncu sınıflar haftada 16 saat
10-11-12. Sınıflar da haftada 6-8 ders okula gelecek denip kendileri bir ders programı hazırlamış. Bu konu yüzünden ders saatimiz düştü ve saçma bir ders programı oluştu bu durumla karşılaşan var mı acaba?

Ders saati nasil dustu hocam? Yuzyuze ders verilmediyse uzaktandami verilmedi?

Hocam bizim okuldaki işleyişi söyleyeyim:
Üç tane program var
1- Yüz yüze eğitim programı
2- Uzaktan Eğitim Programı
3- Deftere işlenecek ders programı

Yüz yüze ve canlı derslerden dolayı ana derslerin öğretmenleri derslere normalden daha fazla saat girmeye başladılar. Diğer branşlar da uzaktan normal derslerini yapmaya devam ediyorlar..

Hocalarım merhaba, okul idaremiz bugün itibarıyla seyreltilmiş ders programı yayınladı. Buna göre,
10-11-12. Sınıflar da haftada 6-8 ders okula gelecek denip kendileri bir ders programı hazırlamış. Bu konu yüzünden ders saatimiz düştü ve saçma bir ders programı oluştu bu durumla karşılaşan var mı acaba?
Hocam size normal tüm derslerin olduğu program verilmesi lazım. Burada yüz yüze ve uzaktan derslerinizi yaptıktan sonra ücretini ödemeleri lazım. Dersinizin azalmaması lazım. öğretmen programında hem yüz yüze hem canlı ders olarak tüm derslerin yer alması lazım yani

Acaba sizin okul hangi bakanlığa bağlı acaba? Neredeyse her hafta bir yönetmelik yayınlandı. Yoksa daha yayınlanmayan bir yönetmeliği öngörü mü yapıyorlar.

Hocam ders programını değiştirdi okul 9. sınıflar 16 saat geliyormuş diğerleri normal ders programında devam edecekmiş. 10-11-12ler için 6-8 saati kaldırdılar. teşekkür ederim destekleriniz için.

bizde de 16 saat yüzyüze olacak 8 saat de online 24 saat olacak 9lar.Eksik saatler için de uzaktan ders ayarlanmaya çalışacak idare ama işin içinden çıkmak çok zor.Ben yüzyüze istemedim.Benim derslerim uzaktan olacak.Laboratuara 18 öğrenciyi doldurmak yi olmaz.Yanyana dip dibe aynı bilgisayarları kullanmaları iyi olmaz.

Her hafta olmasa da 2 hafta da bir program güncelleniyor, bu dönemde Allah idarecilere özellikle müdür yardımcılarına sabır versin, evimin yanındaki okulu sırf bu tür durumlarla uğraşıp bakanlığa kızıp sinir olmamak için istifamı verip bıraktım. Şu dönemde idarecilik yapılmaz bence.

bizde de 16 saat yüzyüze olacak 8 saat de online 24 saat olacak 9lar.Eksik saatler için de uzaktan ders ayarlanmaya çalışacak idare ama işin içinden çıkmak çok zor.Ben yüzyüze istemedim.Benim derslerim uzaktan olacak.Laboratuara 18 öğrenciyi doldurmak yi olmaz.Yanyana dip dibe aynı bilgisayarları kullanmaları iyi olmaz.
Hocam bana sormadan verdiler yüz yüze dersi. Mecbur sığmaya çalışacağız.

Geri