Profesyonel Tanıtım Videosu Hazırlamak?

Kodla Büyü
pinnacle studio, ulead video studio.
bu programları kullanabilirsin hocam. içinde şablonlar var, bunları düzenleyebilirsin.

Adobe premier pro işinizi fazlasıyla görür.Bunun yanında Cyberlink PowerDirector 9 programı da hem kullanışlı hem de bu işler için kullanabileceğiniz güzel bir programdır.Her ikisini de kullanan biri olarak tavsiye ederim...

Bence videolar daha profesyonel programlarla hazırlanmış. Tv studyolarının kullandığı video efekt ve edit programları var onlarla yapılmış.

Daha profesyonel çalışmalara imza atmak istiyorsanız.Kullandığım bir kaç programın ismini vereyim.Örneğin After Effect programı.Anlatmak yetmez onu.Veya Avid Media Studio_O da olmadı Final Cut.Bu programlarla yapamayacağınız tasarım yok.Ama ben size özellikle After Effect Programını tavsiye ederim.Öğrenmesi biraz zordur ama söyleyeyim...

semantic hocam zaten linkini yazdığım videoları üniversitenin radyo-tv yayın merkezi hazırlamış yani dediğiniz gibi daha profesyonel programlar bence de. Ben işin intro kısmından zaten vazgeçtim. En azından her eklediğim videoyu animasyonlu bir çerçeve içine yerleştirmek istiyorum, yeri geldiğinde ses seviyesini istediğim gibi kontrol edebileceğim vs. Bilgisayara Adobe premier, Sony vegas, Cyberlink Power Director ve Ulead video stutio kurdum.Ulead biraz basit gibi göründü. Premiere ise biraz karışık geldi. Power Director sanki şu an için bana iyi gibi geldi. En azından sitesine bağlanıp temallarından vs. indirmeyi öğrendim. Sonuçta After effects'i de öğrenmek isterdim ama 8 gün sonra sunu sergileneceğine göre sanırım artık onu öğrenme işini yaza bırakacağım. Bu arada Hakan hocam yardımların için sana da canı gönülden teşekkür ediyorum. Umarım mükemmel olmasa da şöyle iyi bir tanıtım videosu hazırlayabilirim.

Geri