progmatic yeni versiyon yedeğini eski versiyonda kullanma

Kodla Büyü

next_7500

Üye
arkadaşlar progmatiğin yeni versiyonunun ders dağıtımı çok güzel ama öğretmenin üzerine sağ tıklama butonları yok düzenle tek dersi kaldır boşlukları kaldır gibilerinden
bende programı yeni versiyonda yapıp yedeğini eski versiyonda düzenleyim dedim ama yeni versiyon yedeği eski versiyonda çalışmıyor o kadar yaptım çalışmadı
eski versiyondaki yedek yeni versiyonda çalışırken yeni versiyondaki yedek eski versiyonda çalışmadı çevir diyorum programı kitliyor
bu konuda çözüm bulacak arkadaşlara şimdiden dua ederim
selametle

next_7500' Alıntı:
arkadaşlar progmatiğin yeni versiyonunun ders dağıtımı çok güzel ama öğretmenin üzerine sağ tıklama butonları yok düzenle tek dersi kaldır boşlukları kaldır gibilerinden
bende programı yeni versiyonda yapıp yedeğini eski versiyonda düzenleyim dedim ama yeni versiyon yedeği eski versiyonda çalışmıyor o kadar yaptım çalışmadı
eski versiyondaki yedek yeni versiyonda çalışırken yeni versiyondaki yedek eski versiyonda çalışmadı çevir diyorum programı kitliyor
bu konuda çözüm bulacak arkadaşlara şimdiden dua ederim
selametle
Hocam son sürümünü full mu kullıyosunuz ? çünkü ben demosunda o kadar bilgi girdim "öğretmenlere ders dağıtım"da takıldım kaldım çünkü dağıtmadı :?:

eras63' Alıntı:
elrond' Alıntı:
hocam magic candır boşver sen gerisini....
Sanırım arkadaşın kastı Progmatic_Magic

burda var:
okul-formator-ve-bilgisayar-ogretmeni-f28/progmatic-full-acildir-t94717.html
aynen hocam progmatic magicten bahsediyorum...formula kullanmıyorum çünkü o dediğin
next_7500' Alıntı:
mesele magic veya formula arasındaki fark değil mesele formulanın magicde yedeğinin kullanılmaması
durumu bende yaşadım ve magicte yedek sıkıntısı yaşamadığım için magic candır dedim hocam...her zaman son versiyon iyidir mantığı yanlış...işini ne görürse o benim için doğru olandır

Geri