Progmatic'te yazdırmıyor?

Kodla Büyü

neverjealous

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Öğretmen ders programı dağıtımı çıktısını alamıyorum, neden olabilir acaba ? Saygılar.

Re: Progmatic'te sorun, Acil !

Yazdırın yanında özellikler adında bir buton var bu butona tıklayın bağlı yazıcınızı seçin. :)

Muhtemelen Lisansı dolmuştur.. Lisans ister
Lisanlısını(!) temin etmeye çalışın.. Formda olabilir.

Bende de aynı problem yaşanmıştı.Programdan çıkınca yazıcıdan yazdırıyordu.Her personelde bunu yapmıyordu tabi.A4 kağıdına iki nüsha olarak çıkmadığıda oluyordu.
Virüsün neden olduğunu tahmin ediyorum.Çünkü ben kullanılan bilgisayara format attığımda sorun düzelmişti.C deki Alfabe klasörünü alıp başka bir bilgisayarada yükleyebilirsin.Orada da çalışır muhtemelen.

Progmatic başka bir yerde saklı ise oradan yoksa başka bir okuldan hepsini al şu anki bilgisayarına değilde başka bilgisayarın c dizinine kopyala senin bilgisayarında son yedek al ve o yedegi diger bilgisayara kopyala diger bilgisayarda kaydettiğin yedeği alıp yazdırma yapabilirsin

hocam progmatici sil. tarihi değiştir. 2 yıl öncesi bi tarih yap bilgisayarında. sonra tekrar progmatici kur. kullan ben öle yapıyorum çalışıyor :puhaha:

hocam ben dediğinizi yaptım çalışmıyor öğretmenlerin ders programlarının çıktısını alamıyorum daha geçen haftaya kadar alabiliyordum

agamuratcelebi' Alıntı:
hocam ben dediğinizi yaptım çalışmıyor öğretmenlerin ders programlarının çıktısını alamıyorum daha geçen haftaya kadar alabiliyordum

aynı dert şimdi benim başıma geldi. sene başı çalışan yazdır butonu şimdi öğretmenler kısmında çalışmıyor. sınıflar kısmında çalışıyor hem de 2 ayrı bilgisayarda...çözüm bulan var mı?

Geri