Program isteği ? Full verisyonu bulabilen buraya atar mı ?

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Benim şuan "Flash Memory Toolkit 1.2 v." programının full olanına ihtiyacım var _
baktım Rapiid gibi yerlerde de yok bir "Reg" dosyası ile aktif yapılabiliyor ama benim sistem Win7 eski Reg leri çalıştırmıyor ...
Bu programın serial ile birlikte kendisini kulllanan veya bulabilecek olan arkadaşım varsa ilgilensin _
şimdiden teşekkür ederim (Not: program 765 KB dir buraya atılabilecek)

"Flash Memory Toolkit 1.2 v."
yok mu bulan Flash bellek hız testi çok kullanabileceğimiz bir program ama tam sürüm ü bulamadım ?
neden ilgilenmiyorsunu :x

bu kadar asabi yazarsanız pek cevap gelmez hocam, bu arada bende de yok

hocam elinde olmayan senin yaptığın gibi internete dalıyor. :) zaten nette olsa sen de bulurdun muhtemelen elinde olan neden eklemesin ki???

Internet' Alıntı:
Benim şuan "Flash Memory Toolkit 1.2 v." programının full olanına ihtiyacım var _
baktım Rapiid gibi yerlerde de yok bir "Reg" dosyası ile aktif yapılabiliyor ama benim sistem Win7 eski Reg leri çalıştırmıyor ...
Bu programın **** ile birlikte kendisini kulllanan veya bulabilecek olan arkadaşım varsa ilgilensin _
şimdiden teşekkür ederim (Not: program 765 KB dir buraya atılabilecek)

"Flash Memory Toolkit 1.2 v."
yok mu bulan Flash bellek hız testi çok kullanabileceğimiz bir program ama tam sürüm ü bulamadım ?
neden ilgilenmiyorsunu
neden ilgilenmiyorsunu ???!!!

flashtoolkit.gif

Flash Memory Toolkit 1.20 PRO | 744KB

BUYUR

bu da portable olanı

Flash Memory Toolkit 1.2 Pro - Thinstalled portable
BUYUR

hayır çalışıyor isterseniz bekleyin yoğunlıktan kaynaklanıyor

Ekli dosyalar

• keosoft90-Fl4sh.M3m0ry.T00lk1t.1.20_CW_.rar
    742.5 KB · Görüntüleme: 494
Yalnız_Kurt - BaRBaRYaN35 - mystreous hocalarıma sonsuz teşekkür ederim, :alkis: :alkis: :alkis:
ayrıca HDD Test - USB Test - RAM Test gibi programların elimizin altında olması lazım, flash bellekler için kullanacaktım iyi oldu, eyvallah ..

Geri