programatik aciilllllll?????

Kodla Büyü

anima

Site Gezgini
Arkadaşlar bilgisayara programatik kurdum bütün verileri girdim baktım" öğretmen" ve "otomat" butonu aktif değil çook acil yardımcı olabilir mi bilenler????

programda sağ alt tarafta mavi kutucuğun içinde lütfen demo şifresi alınız yazıyor mu

raziyedüzgün' Alıntı:
Arkadaşlar bilgisayara programatik kurdum bütün verileri girdim baktım" öğretmen" ve "otomat" butonu aktif değil çook acil yardımcı olabilir mi bilenler????

Ekli dosyalar

• progmatiksetup.zip
    745.4 KB · Görüntüleme: 2,967
ct442002' Alıntı:
raziyedüzgün' Alıntı:
Hocam bu biraz eski sürüm galiba bizimkine benziyor ama farklı hazırladığım programın .ydk dosyasını buraya atsam program kopyalanır mı acaba

Arkadaşlar asc firması türkiyede k12Bilişim ile anlaşma imzaladı. k12 bilişim sitesinden programın demosunu indirip bakabilirsiniz. Fiyat olarak gayet uygun fiyat istiyorlar şu anda. biz okula aldık gayet güzel. k12bilişim sitesinden indirilen programda yazdırma kısma var. firma zaten türkçeye uyarlamış, çok güzel o0lmuş

hocam bendeki progmatigin key anahtarını veren program ektedir umarım işini görür

eski sürüme uygundur

Ekli dosyalar

• dp-prgmtcv70.rar
    58.8 KB · Görüntüleme: 4,096
raziyedüzgün' Alıntı:
kalelibilişim' Alıntı:
Hocam yazıcıdan çıktı vermiyorsa bi işe yaramaz sanki :?
Sonuçta dağıtım yapıyor. Dağıtım yaptıktan sonra sonuçları e-okula gir, e-okuldan çıktı al. (Türkçe olarak kuruluyor.)

fareadam' Alıntı:
firma zaten türkçeye uyarlamış, çok güzel o0lmuş
Bunu denemedim. Asıl sitesindeki de Türkçe olarak kuruluyor
http://ascturkiye.com/index.aspx

arkadaşlar alelade paylaşmayın yazılımı....sitenin başı ağrıyacak...pm varrr maaill varrr lütfen ama..... :-1: biraz dikkat

uyarın için ben teşekkür ederim hocam. progmaticciler akbaba gibi geziyor ortalıkta :mrgreen:

kalelibilişim' Alıntı:
raziyedüzgün' Alıntı:
kalelibilişim' Alıntı:
Hocam yazıcıdan çıktı vermiyorsa bi işe yaramaz sanki :?
Sonuçta dağıtım yapıyor. Dağıtım yaptıktan sonra sonuçları e-okula gir, e-okuldan çıktı al. (Türkçe olarak kuruluyor.)

fareadam' Alıntı:
firma zaten türkçeye uyarlamış, çok güzel o0lmuş
Bunu denemedim. Asıl sitesindeki de Türkçe olarak kuruluyor
http://ascturkiye.com/index.aspx

Hocam türkçeye uyarlayıp, rapor eklemişler. tebliğ için.... Birde firma ile konuştuğumda sürekli bir güncelleme içerisinde olduklarını söylediler. Türkiyedeki okulların isteklerine göre güncelleme yapıyorlarmış.

akadaşlar eski müdüryardımcısı bilgisayara kurmuş gitmiş ben format attım pc ye şu an elimde yok progmatic gibi bir yazılımda milden yada pm den göndereblirmisiniz

Geri