programdan kamera gizleme

Kodla Büyü

date

Site Gezgini
slm arkadaşlar. Epeydir aşamadığım bir problemim var. Yardımcı olabilecek hocalarım varsa yardım lütfen.
sorunum; pc de iki kamera var. birini kullanıcı değiştirip açtığım zaman sorunsuz çalışıyor.
Ama tekrar kullanıcı değiştirip, sonrada movie makeri açtığım zaman iki kamerada görünüyor. açtığım hesaptaki kamerayı normal hesapta nasıl gizleyebilirim? yani pc de tek kamera varmış gibi olmalı.
takılı bir donanımın bir hesapta çalışırken diğer hesapta amcap, ve movie makerde görünmemesi mümkün mü?

programdan bilgisayarda olan bir donanımı saklamak istiyorsunuz. Mesela ben excel kullanırken fare çalışmasın gibi.

Program kendi kaynakları ile donanıma ulaşıyor. Yani varsa ulaşır. Ulaşması iyi çünkü aynı şekilde virüsler de aynı mantıkla klavyeyi sabit diski filan kitleyebilirdi.

Bu nedenle sakıncalı aslında istediğiniz. Yapmamışlardır.

Eğer programda varsayılan kamera seçenekleri filan varsa program kaynağı seçebilir. Program üzerinden gidin.

evet öyle bir seçenek var. oradan kamera seçimi yapıyorum.
sorunda o seçeneğin çıkması zaten. var olan kameraları gösteriyor.

Donanım profillerini incelemenizi tavsiye edebilirim. Kullanıcı bazlı kısıtlamalara dair birşeyler olabilir

Sent from my iPad using Tapatalk

tavsiyeniz üzerine küçük bir araştırma yaptım ve bu konuda xp den sonra aydınlatıcı bilgiler bulamadım. Ama sanırım haklısınız. gitmem gereken yol bu gibi görünüyor.

Geri