programlama dili yardım

Kodla Büyü

esra05_06

Üye
Arkadaşlar merhaba.Ülkemizin içinde bulunduğu durumda hazır evdeyken kendimi geliştirmek istiyorum.sıfırdan Python programlama dili öğrenmek istiyorum birde arduino set alıp öğrenmek birşeyler üretmek istiyorum tabi daha önce arduino ile de içiçe olmadım hiç.nerden nasıl başlayayım?gerekirse ücretli eğitimde alabilirim satın alıp ya da hangi kaynakları siteleri önerirsiniz?

Python için udemyde Sadık Turan ve Mustafa Murat Coşkun'un eğitimleri iyi deniyor. Mustafa Murat Coşkun'un eğitimini almıştım ben çok memnunum Sadık Turan için de çok iyi yorumlar var. Arduino için çok fazla youtube kanalı var. Hasari Kaşkan hocanın kanalı, Lezzetli Robot Tarifleri vb. Kitap olarak da Orhan Celep'in kitabı var bende arduino için. Kitap çok güzel konu konu ilerliyor ve her konunun sonunda örnek bir projesi var. Bunları tavsiye edebilirim hocam.

sinan urun hocam udemy ve youtube da videoları vardır. her ne kadar özel mesajlara verdiği cevapları beğenmesemde python konusunda yetkin olduğunu düşünüyorum. @sinanurun

Ben de uzun süre önce Mustafa Murat Coşkun un python eğitimini aldım. Kötü diyemem ama ben tamamlayamadım. Gerçi Udemyden aldığım hiç bir eğitimi tamamlayamadım. Çünkü çok uzun ve sıkıcı geliyor bana. Bu kadar uzun uzun videolar size de sıkıcı gelmiyor mu. Yoksa bende mi azim yok anlamadım

Geri