proje ödevi konuları

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
5.ve 6.sınıf öğrencilerinden BTvY dersinden proje alanlara hangi konuları verdiniz?
Ben birkısmanında web2.o araçları ile basit çalışmalar yaptırmayı düşünüyorum.
prezi, google dbkümanlar ile sunu hazırlama.
scratch'da basit oyun yapma...
Diğer branşlarda görüyorum. hazır sunu vs bulup, birazcık düzenletip !! getirmelerini istemiyorum. bunları yaparken kendileri yapsın, az olsun, öz olsun..
Konu başlıklarını hafta içinde hazırlayabilirsem eklerim.

Siz ne yaptınız?

Öğrencilere göstermediğimiz konulardan proje ödevi verebilir miyiz? Bu sene yeni kaynak kitaba göre ders işliyorum. Siz hangi konulardan vereceksiniz arkadaşlar.

proje vermek mecbur mu ben vermiyorum brans olarak karar aldım deme yetkimiz var mı
2. Dönem başında öğrenciler seçiyor. Eğer öğrenci secerse mecbursunuz. Öyle bir karar alma yetkisi kimsede yok.
İdarenin proje listesine branşı yazmayı unutursa belki :)

2. Dönem başında öğrenciler seçiyor. Eğer öğrenci secerse mecbursunuz. Öyle bir karar alma yetkisi kimsede yok.
İdarenin proje listesine branşı yazmayı unutursa belki :)

proje ödevini 1.dönemde verebilir hocam. diğer yazdıklarına katılıyorum ;)

İKY. madde 22:
(2) Ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında öğrencilere ders yılında istedikleri ders veya derslerden bireysel ya da grup çalışması şeklinde öğretmen rehberliğinde en az bir proje hazırlatılır. Projeler verildikleri dönemde değerlendirilir. Proje vermeyen öğrencinin proje notu sıfır olarak değerlendirilir.

Geri