Proje okulları yönetici atama klavuzu yayınlandı

Kodla Büyü

shift_delete

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar proje okulları yönetici atama klavuzunda şartlar arasında müdür yardımcılığı yapmış olmak yazıyor, süre v.s ilave bir açıklama yapılmamış, görevlendirme müdür yardımcılığı yapmış olmak bu şartı sağlamaya yeterli mi acaba bilginiz var mı?

Müdür lük
Merhaba arkadaşlar proje okulları yönetici atama klavuzunda şartlar arasında müdür yardımcılığı yapmış olmak yazıyor, süre v.s ilave bir açıklama yapılmamış, görevlendirme müdür yardımcılığı yapmış olmak bu şartı sağlamaya yeterli mi acaba bilginiz var mı?
Müdürlük mü müdür yardımcılığı için mi soruyorsunuz ona göre cevap farklı

Klavuzdan anladığım sizinde belirttiğiniz gibi en az 3 yıl müdür yardımcılığı yapmış olmanız yeterli gibi görünüyor.

görevlendirme sayılmaz hocam.
Yönetmelikte değişen bir şey göremedim. somut hiçbir madde yok. tercihlerine göre atanır diyor ama neye göre? puanlama falan yok.
1 yıl bu değişiklik için bekletmeye gerek yokmuş.

görevlendirme sayılmaz hocam.
Yönetmelikte değişen bir şey göremedim. somut hiçbir madde yok. tercihlerine göre atanır diyor ama neye göre? puanlama falan yok.
1 yıl bu değişiklik için bekletmeye gerek yokmuş.
Proje okulları dışındaki okullarda sınav mülakat şeklinde ilerliyor ancak proje okulları için net bir şekilde olamayacağına dair yazı var mı hocam, ya da sınav şartı nerede belirtiliyor. Proje okulu yönetici atama kılavuzunda müdür yardımcılığı görevi yapmış olmak diyor.

Proje okulları dışındaki okullarda sınav mülakat şeklinde ilerliyor ancak proje okulları için net bir şekilde olamayacağına dair yazı var mı hocam, ya da sınav şartı nerede belirtiliyor. Proje okulu yönetici atama kılavuzunda müdür yardımcılığı görevi yapmış olmak diyor.
tek şart o işte hocam bir de mesleklere meslekci spor liselerine bedenci falan.

Görevlendirmenin görev yapmış sayılıp sayılamayacağına dair olan yazıyı sormuştum hocam
Hocam yazı var mı bilmiyorum, ben de görevlendirme idarecilik yaptım, bir dönem proje okuluna idareci olarak gitme durumum vardı görevlendirmeyi saymadılar. 1 gün de olsa kadrolu idarecilik yapmış olmak gerekiyor.

Anladım hocam teşekkür ederim. 5/2/2021 tarihli 31386 sayılı resmi gazetede sınav ibaresi geçiyor.

Geri