Projeksiyonda mavi renk yeşil görünüyor

Kodla Büyü

fatihpc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir sınıfta dizüstüden projeksiyondaki görüntüde maviler yeşil görünüyor ama projeksiyonda sorun yok gibi çünkü ayarlarlarda sorun yok mesela ayar penceresindeki maviler görünüyor ama görüntüdeki maviler yeşil. Dizüstündeki renklerde de sorun yok ama zannedersem aktarırken dizüstü farklı bişiler yapıyor. İntel grafik var dizüstünde nasıl bir ayar yapmam lazım

Renk farklılığı sorunları genelde kablo ya da pin problemlerinden kaynaklanıyor.Bence önce bi onları kontrol edin.

benim ki de kırmızı ve tonlarını göstermiyodu. kabloyu oynattığımda görüntü tamamıyle kayboluyodu kablo kırılmış, tamir ettirelim dedik, elinde 20metre kablo dükkan dükkan dolaştım ama kimse tamire yanaşmadı, mecbur yenisini aldım

@lulu@' Alıntı:
Renk farklılığı sorunları genelde kablo ya da pin problemlerinden kaynaklanıyor.Bence önce bi onları kontrol edin.
hocam problemin çözümünü yazmış bende projeksiyonda değilde ekranda olmuştu pin lerdeki eğikleri düzelttiğimde halloldu. pinlerde değilse mutlaka kablonun biryerinde sıkıntı vardır.

Geri