PTC sitesi tecrübeniz oldu mu? (neobux, probux, clixsense)

Kodla Büyü

halk

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Reklamlara tıklama başına ücret ödeyen sitelerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Bununla ilgili iyi ya da kötü tecrübesi olanların fikirlerini öğrenmek istiyorum.

Bu aralar bir kaç tane güvenilir olduğu söylenen sitenin ismini de şöyle vereyim:
1. neobux
2. clixsense
3. probux
4. nerdbux
5. metrobux
6. onbux

Tabi başkaları da vardır. Bunları kullanan var mı sizlerden ya da çevrenizde?

Yukarda yazdıklarından metro ile nerd harici hepsini denemiş biri olarak;

Sakın bulaşma tek tabanca tıklamayla cok birşey kazanamıyorsun. Yıllık 40- 50 dolar oda hergun kafan orda kalıyor. Dedinki hadi GOLD üye olim para yatırıp GOLD üye oluncada parayı amorti etmiyo bide sistem kurmuslar saolsunlar REF kiralama diye oda normal üye iken atıyorum %40 tıklıyosa(az getiriyoya parayı, çok tıklatıyor) GOLDEN oldugunda bu %10 lara iniyor olsun bi kere denerim diyip kiralama için para veriyorsun tıklamadı bırakım diyosun bırakırkende para veriyorsun. acayip bir sistem.

2-3 sene ozellikle NEOBUX da ve CLIXSENSE de tıkladım reflerimde oldu direk refler. Refden zarar ettim bıraktım refleri, tıklamayı bırakmadım cok tıklama ile bedava GOLDEN oldum bi zaman sonra sıkıldım ve hesabı satttım.

Canım sıkılıyor arada tıklarım dersen gir 3 5 dolar kazanırsın. Para bağlama sakın. Tavsiyemdir

Bu arada illede bu sisteme giricem diyosan NEO ve CLIX önerimdir. Onbux bi dönem iyi paramı yedi(kardan zarar) kazandıklarımdan. Kapandı parada ödemedi ara ara acıp kapıyolar. Ama 1 ve 2 sıradaki verdiğin adresler 5 6 senedir benim bildigim var ve hic magdur etmiyorlar istedigin anda limiti doldurmak kaydıyla paranı anında paypala aktarıyorlar.

Geri