publisher 2003!!!

Kodla Büyü

tafy

Üye
Arkadaşlar masaüstü yayıncılık programı için publisher 2003 lazım indirdiğim hiçbir ofis 2003'ün içinden çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim...

kimsede yok mu ya publisher 2003 varsa bari en azından ofis 2003'ün full sürümünü gönderin.(tabi içinde publisher olsun lütfen)

şu koskoca sitede bir allahın kulunda publisher 2003 yada ofis 2003'ün full sürümü yok mu?
hayır anket yapılmış %65 ofis 2003 kullanılıyormuş anlamadım gitti kimse yardım olmuyor ya....

tafy' Alıntı:
şu koskoca sitede bir allahın kulunda publisher 2003 yada ofis 2003'ün full sürümü yok mu?
hayır anket yapılmış %65 ofis 2003 kullanılıyormuş anlamadım gitti kimse yardım olmuyor ya....
Bir bilgisayarcı olarak senin elinde nasıl office 2003 olmaz onu düşünmek lazım ya da koskoca nette full cdyi nasıl bulamazsın burada serzenişte bulunuyorsun bence bu konu hakkında düşünmek gerekir.. :!:

Bir bilgisayarcı olarak senin elinde nasıl office 2003 olmaz onu düşünmek lazım ya da koskoca nette full cdyi nasıl bulamazsın burada serzenişte bulunuyorsun bence bu konu hakkında düşünmek gerekir..
benim elimde ofis 2003 de var 2007 de var 2010 beta sürümü de var.
ofis 2003 içinde tek publisher yok.
ofis 2007 kuramıyorum bt sınıfında bilgisayarlar kaldırmıyor.
ve sitede bulamadım ne yazık ki bulsam burda söylenmem kimseye

kısacası sorunum bu....

tafy' Alıntı:
Bir bilgisayarcı olarak senin elinde nasıl office 2003 olmaz onu düşünmek lazım ya da koskoca nette full cdyi nasıl bulamazsın burada serzenişte bulunuyorsun bence bu konu hakkında düşünmek gerekir..
benim elimde ofis 2003 de var 2007 de var 2010 beta sürümü de var.
ofis 2003 içinde tek publisher yok.
ofis 2007 kuramıyorum bt sınıfında bilgisayarlar kaldırmıyor.
ve sitede bulamadım ne yazık ki bulsam burda söylenmem kimseye

kısacası sorunum bu....
Sayın Hocam;
Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek full sürüme ulaşabilirsiniz.
http://www.mayonez.net/tam-surum-progra ... urkce.html

Geri