publisher sorun

Kodla Büyü

jahr

Aktif Üye
selam arkadaşlar elimde word'te hazırlanmıs bir yazı var ben bunu publisher'da dergi şeklinde yapmam gerekiyor ama bi türlü yapamıyorum, bulamadım yolunu yöntemini, yazıyı aktardığımda sadece ilk sayfaya geliyor yaklasık 120 sayfa filan , yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

hocam publisher word dosyalarını da açabiliyor.Tür kısmından Word 97-2003 (ben office 2010 kullanıyorum) ve dosyanın yerini göster tüm sayfalar geliyor.Ama ilk sayfayı getiriyor diğerlerini sol taraftaki sayfa gezinti sekmesinden görebilirsin.Sanırım problemin bu..

bayx49' Alıntı:
hocam publisher word dosyalarını da açabiliyor.Tür kısmından Word 97-2003 (ben office 2010 kullanıyorum) ve dosyanın yerini göster tüm sayfalar geliyor.Ama ilk sayfayı getiriyor diğerlerini sol taraftaki sayfa gezinti sekmesinden görebilirsin.Sanırım problemin bu..
hocam dediğinz yapıyorum aynen ilk sayfaya geliyor hepsi ben ise 120 sayfaya dagılmasını istiyorum yanyana olan sayfalara ama olmuyor, dediğiniz sayfa gezintisinide göremedim

hocam office 2007 ve ya 2010 kullanıyorsan Görünüm sekmesinde Sayfa Gezintisi seçeneğini tıkla sola gelir.

Geri