PYTHON (PROGRAMLAMA DİLLERİ MODÜLÜ) 1. ÜNİTE SLAYTI (10-11-12.sınıflar)

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar. 5 günlük teknik bir kesintiden sonra sitem tekrar açıldı. Bu sırada 10, 11 ve 12. sınıflarda Programlama dilleri modülünden Python seçen arkadaşlar için 1.ünite slaytını yeni müfredata ve kazanımlara uygun olarak hazırladım. Kapsamı geniş, ayrıntılı bilgiler koydum. Bu slayt sizi 2-3 ay idare eder.

Burada dikkat etmeniz gereken bir husus var. Kitap yazımında ve öğretim programı hazırlamada görevli biri olarak şunu söylemem lazım.
Python için hazırlanan yeni öğretim programında bazı tekrarlar var. Kazanımlar içiçe geçmiş.
Bu nedenle bazı kazanımları tekrar göstermeye gerek yok. Slayt tamamen kazanımları kapsayacak şekilde hazırlandı. İyi dersler! (onuraltuntas.net)

Ekli dosyalar

• Python 1.Ünite.pdf
    10.9 MB · Görüntüleme: 158
merhaba hocalarım, meslek lisesi 9. sınıf programlama temelleri dersi geçen yıl öğretim programındaki ders kazanımlarında blok tabanlı programlama yoktu ama ders bilgi formunda vardı. bu yıl ders bilgi formundan da kaldırılmış. planlarınızı kontrol edin lütfen. ders bilgi formuna buradan bakabilirsiniz.

çok teşekkürler hocam bu sene lise ders konu anlatım açığımızı sayenizde dertsiz hallediyorum sitenizi de ziyaret ediyorum sık sık

Geri