Questra Holding ile para kazanmayı deneyen var mı?

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bir arkadaş bi teklifle geldi, Questra Holding i anlattı. Ben incirden ağzı yanan biri olarak temkinli yaklaştım, 90 Euro luk paketi varmış, kesin kayıpsız kazanırmıyız dedim. evet dedi, bende 90 Euro luk başlangıç paketini benim adıma onun almasını kazancı görünce benim işe gireceğimi söledim, Ama önce araştıracağımı söyledim.

Bu işi yapan var mı? Önerir misiniz? Burdan sizi referans alacak değilim, eğer sakıncalı bir durum varda siz zarar gördüyseniz paylaşında faydalanalım.

Teşekkürler...

Kökü dışarıda olan yatırım şirketlerine pek fazla güvenmeyin. SPK dan izni yok bu şirketin. Bu yarın bir sorun yaşadığınız zaman hak arama konusunda açıkta kalırsınız.

edit: biraz araştırınca ponzi şeması temelli bir şey gibi duruyor. Pek yanaşmayın.

Hocam bir sistem size para kazandırmadan önce para istiyor ise uzak durun.

yeni bir teklife açıksa bilgisayarbilişimnetçiler açıklıyorum. Nede olsa bu açıklamaya hemen eleştiriler gelecektir,başlığı görünce TenTenExtra Consilium tanımanızı araştırmanızı tavsiye ederim. kazancınızı sikortalıyorlar, bunu bana borsa işleri ile uğraşan bir arkadaş tavsiye etti. sizde bir araştırın. özellikle amaerikanyada trumph kazandıktan sonra gündeme gelen bir kazan kazan yöntemiymiş.

Bu ara Kairos ünlü galiba. Titan zincirinin farkli versiyonu hepsi. Para akmaya(yeni üye) geldikce sistem cokmez ama uye grlmedigi anda sistem tikanir,magduriyetler yasanir.

Bedavadan para kazanılmaz kaybedilir inciri eleştirdiğimizde üzerimize saldırıyorlardı ne oldu :!:
Çalışın kazanın bu sistemlere asla ilgi duymayın.
"Bedava peynir fare kapanında vardır"

Bir bilişimcinin bu tarz oluşumlara (piramit sistemi, saadet zinciri vs. Adına ne derseniz diyin) mantıklı demesi, ya hiç matematik bilmediğini ya da çok çakal olduğunu gösterir

Biz söylemekten bıktık siz para kaptırmaktan bıkmadınız arkadaşlarım.

Tamam arkadaşlar zaten bende girdim demiyorum, sizlere sorup beyin fırtınası olsun dedim, Sinirlenmeye atarlanmaya gerek yok, İncirden evet ağzım yandı, insan bazen yaptığına inanamaz, nasıl kapıldım der, benimki de öyle olmuştu, bu işi de düşünmekten vazgeçtim, sağolun yorumlar için...

bu tarz sistemler hep vardı hep de var olacak... mesele şu ki her dönemin bir titan zinciri var ve ben bugüne kadar bu titan zincirlerinden para kazanan kimseyi görmedim ki hepsinin 3-4 senelik ömrü var... 10 sene önce çıkan şimdi ya yok ya da el değiştirmiş ben öncekileri tanımam diyor biz yeniyiz yani o sizden yeterince kazandı şimdi de ben kazanacağım diyor ama buna rağmen bu sistemlere her zaman da ilgi var o da başka ilginç bir nokta...

Sistemi ben kursam arkadaslar herkes 50 tl verip kayit olsa, daha sonra her kaydettigi alttaki kisilerden 5 tl kazansa nasil olur :eek: :eek:

Arkadaşlar Merhaba Ben Mert Can ALUÇ Questra World Ankara Temsilciliğini Ve Distribütörlüğünü Yapıyorum Şirketimiz Tamammen 16.04.2017 Tarihi İle Tüm Yasal Hükümlülüklerini Üzerine Almış Olup Artık Tamamen Yasal ve RESMİ Şirket Olmuştur İYİ HAL SETİFİKASI, BAŞARI SERTİFİKALARI VE DİĞER BELGELERİNİ ORJİNAL RESMİ SİTESİNDE GÖSTERMEKTEDİR DİLEYEN İNDİREBİLİR VE İNCELEYEBİLİR. QUESTRA HOLDİNGS INC. Şuan 50'den Fazla Ülkede Faaliyet Göstermekte Olan Uluslararası Şirkettir ...

Şirketimize, Ailemize Katılıp Bizimle Beraber Kazanmak İsteyen Arkadaşlara Sesleniyorum Hayatlarının Dönüm Noktası Olacak Bir Fırsat İş Teklifi Sunuyorum

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN; +90537 651 3009

Questra First Team www.questraworldtc.com

Hepsi hikaye. Lyoness diye geldi bi arkadaş ilk atandığım senelerde. Kafamı ütüledi. Sırf bezdim lafından sözünden ve girdim 6 sene önce 300 lira verdim en düşük giriş ücreti. Hiç de ne yaptınız ne ettiniz diye sormadım. Zaten o da bi zaman sonra kendisi de unuttu. Bizim 300 lira da çöp oldu. Parasında değilim de ne idüğü belirsiz bi yere üyelik açtık. Şu son olaylardan sonra tırsıyorum hatta. Gelmeyin kardeşim millete bu tekliflerle. Git nerde para kazanıyosan kazan. Uğraşmayın insanlarla. Yok şöyle olacak yok böyle olacak kafa ütülemeyin. Benim gibi hayır diyemeyen insanları zor durumda bırakmayın.

ARKADAŞLAR ( MİKAİL ) ADLI KAYIT OLUNMUŞ BU KAYDI OLUŞTURAN ARKADAŞIMIZ KİM İSE BANA ULAŞABİLİRSE SEVİNİRİM - 05376513009

Dostlar bu tarz network oluşumlar tamamen aynıdır. (Çünkü matematik evrenseldir ve değişmez.)

Network marketting Piramitsel bir sistemdir.
Bu sistemde üste çıkan %15'lik kısım daima kardadır.
Alttaki %85'lik kısım ise zarardadır ve kaybettiğini kurtarmak için saldırgandır.

bizim okuldan bir arkadaş 2400 lük paketten 2 tane aldı. 4 ay oldu şimdilik para kazanıyor.geçen hafta hürriyet te haber çıkmıştı bunlar dolandırıcı diye o haberi okuduktan sonra oda yatırdığımı kurtarayım gerisi önemli değil diyor.banada söyleyip duruyordu sende al diye o haberden sonra bende tamamen vazgeçtim.hürriyet arşiv haberlerinden bakarsanız bulursunuz haberi veya google da aratırsanız. detayını bilmem gerisi size kalmış.benim arkadaş 4 aydır kazanıyor onun arkadaşı 2 yıldır kazanıyormuş.hatta yeni araba almış ordan kazandığı para ile birde internetteki haberler var.

Geri