R10 Davetiyesi

Kodla Büyü

matrix71

Aktif Üye
Arkadaşlar elinde R10 davetiyesi olan varsa torrent siteleri davetiyeleri ile takas etmek istiyorum.
torrent siteleri şunlar:
turktoorent.eu
leechturk.com
arena-tr.com

her siteden en az bir tane davetiye gönderebilirim...

valla para ıle alan var diğer forumlarda onlara başvurabilirsiniz isteren linkte vereblirim yada sizin yerinize yazıda yazabilirim

girdap08' Alıntı:
satabilirim :)

Yalnız yeni bir kural getirdiler, "davet ettiğiniz üye ne kadar süre banlanırsa siz de o kadar süre banlanırsınız, üyeliği silinirse sizin de üyeliğiniz silinir",

bu yüzden kolay kolay davetiye bulunabileceğini sanmıyorum.
hocam uzun süre foruma girilmedi diye banlama veya üyelik silmezler demi ?

Davetiye hakkım var ama malesef yeni kurallar gereği birine kefil olduğunuzda onun hatasında sizde banlanıyorsunuz, diğer webmaster forumlarında parayla satmaya çalışanlar var ama oda ban sebebi

bilisim_06' Alıntı:
Davetiye hakkım var ama malesef yeni kurallar gereği birine kefil olduğunuzda onun hatasında sizde banlanıyorsunuz, diğer webmaster forumlarında parayla satmaya çalışanlar var ama oda ban sebebi

teşşekkürlerr

davet edilmiyor diye biliyorum ogrenin ben yollayim tanidik olsak hesabimi kök verirdim

vay arkadaş hesabıma giremiyorum banlandım mı acaba mail adresi bulunmuyor diyor

fatih hocam sen söyleyince bende bi kontrol edeyim dedim. hala girebiliyorum :) zamanında iyiki üye olmuşum..

Geri